BAŠKA

***

Chorvatsko / Dalmácie jižní / Baška Voda

Popis ubytování

Poloha

V ulici s menším provozem v blízkosti pláže i centra – restaurace, bary, kavárny, pošta, banka a obchody s potravinami jen cca 200 m. Letiště ve Splitu cca 70 km.

Vybavení

2 apartmány v prvním patře domu (v přízemí bydlí domácí), oba apartmány mají vybavený kuchyňský kout v denní místnosti, klimatizaci, balkon s posezením, ve dvoře gril.

Pokoje

  • AP2: 2 oddělené dvoulůžkové ložnice (v jedné z ložnic možnost přistýlky), koupelna/WC, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem (lednička/mrazák, nádobí, trouba, varná konvice), klimatizace za poplatek, TV/sat., 2 prostorné balkony.

Zábava

Gril ve dvoře.

Stravování

Bez stravování. 

Možnost dokoupení stravy (snídaně či polopenze) v restauraci Mars, která je vzdálena cca 500 m od apartmánů Baška. 

  • Snídaně: fakultativně (cca 8.00 – 10.00 hod) - kontinentální bufet včetně nápojů
  • Večeře: fakultativně (cca 17.00 – 19.00 hod) - polévka, hlavní chod (výběr ze tří menu; první den jednotné menu), salát, dezert či ovoce, 0,2 l nealkoholického nápoje, ostatní nápoje za poplatek
  • Poznámka: stravování je podáváno v restauraci Mars vzdálené cca 500 m od Apartmánu Ana Katarina; na vyžádání možnost vegetariánské stravy i různých druhů diet (bezlepková apod.)

Pláž

Dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro děti, cca 200 m. Z velké části jsou pláže lemované vzrostlými borovicemi, které v horkých dnech nabízejí příjemný stín. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sportovní nabídka

Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Zvláštnosti

  • Parkování zdarma.
  • Klimatizace za poplatek cca 6 €/den v případě používání.
  • Pobyt domácích mazlíčků povolen za poplatek cca 6 €/den (na vyžádání).

Internet

Zdarma: WiFi připojení v apartmánech.

Poznámka

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Termíny a ceny

Recenze

Mapa