800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BELMONDO penzion - bez stravy

Penzion Belmondo v Bašce Vodě se skládá z hlavní budovy (penzion) a depandancí Vlado, Elen a Dragan. Nachází se asi 250 m od oblázkové pláže a asi 250 m od centra letoviska Baška Voda.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Penzion Belmondo v Bašce Vodě se skládá z hlavní budovy (penzion) a depandancí Vlado, Elen a Dragan. Nachází se asi 250 m od oblázkové pláže a asi 250 m od centra letoviska Baška Voda. V přízemí penzionu je restaurace s barem. Restaurace současně slouží i jako jídelna pro hosty s polopenzí. Nabízíme zde ubytování v pokojích s polopenzí nebo v apartmánech 2-6ti lůžkových s možností přistýlky.

Ubytování

Apartmány mají ložnici (e), kuchyňský kout s denní místností a případně dalším lůžkem, sociální zařízení, balkon nebo terasu. Studia nemají oddělenou ložnici (e) - vše je v jedné místnosti. Klimatizace je možná u pokojů i u apartmánů na vyžádání za poplatek. Pokoje i apartmány jsou situovány buď na mořskou stranu nebo na pohoří Biokovo.

Vybavení

Apertitiv bar, restaurace a lá carte, kavárna, diskotéka, dětské hřiště, internet na recepci za poplatek.

Stravování

Vlastní.
Možnost dokoupení stravování - polopenze (snídaně rozšířená, věčeře výběr ze 3 jídel+2 dcl minerálky) nebo pouze večeře.

Pláž

Do 250 m od moře.
Pláže jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře. Pobřeží je porostlé piniemi.

Sport a zábava

Tenisové dvorce, plážový volejbal, minigolf, vodní sporty. Vedle vily je hřiště ke sportovnímu vyžití, v období školních prázdnin je jeho využívání zdarma, během školního roku je za poplatek.
V Bašce Vodě je velká nabídka sportovně-rekreačních zařízení.

Počasí

Dalmácie jižní

17°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

APARTMÁNY IVANA

APARTMÁNY IVANA

Chorvatsko, Dalmácie jižní, Baška Voda

Cena od: 857 Kč

Pro skupinu:

×