800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KAMENI DVOR penzion

Penzion Kameni Dvor se nachází v klidné části Bašky Vody, naproti hotelu Hrvatska. Svou polohou je vhodný pro rodinnou dovolenou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Penzion Kameni Dvor se nachází v klidné části Bašky Vody, naproti hotelu Hrvatska. Svou polohou je vhodný pro rodinnou dovolenou.

Ubytování

Apartmány mají ložnici (e), denní místnost s kuchyňským koutem a případně dalším lůžkem, sociální zařízení, klimatizaci, balkon nebo terasu. Studia nemají oddělenou ložnici (e) - vše v jedné místnosti. Apartmány jsou situovány buď na mořskou stranu nebo na pohoří Biokovo.

Vybavení

Restaurace a lá carte, kavárna, diskotéka, dětské hřiště, noční klub.

Stravování

Vlastní.
Stravování lze dokoupit - snídaně rozšířená, servírovaná; večeře - výběr ze 3 jídel + 2 dcl minerálky k večeři. Stravování je organizováno v restauraci s krásnou venkovní terasou pro 120 osob přímo v penzionu.

Pláž

Pláže jsou oblázkové, s pozvolným vstupem do moře, vzdálené asi 100 m od penzionu. Pobřeží je porostlé piniemi.

Sport a zábava

Baška Voda je rušné město, v kterém je mnoho restaurací, kaváren, barů, diskoték a dalšího společenského vyžití. Pro děti jsou ve městečku různé atrakce, skákadla apod. Ve městě jsou tenisové dvorce, hřiště na plážový volejbal, víceúčelové hřiště pro míčové hry, minigolf, velká nabídka vodních sportů.

Počasí

Dalmácie jižní

16°C Polojasno

Podobné hotely v této lokalitě

APARTMÁNY IVANA

APARTMÁNY IVANA

Chorvatsko, Dalmácie jižní, Baška Voda

Cena od: 857 Kč

Pro skupinu:

×