800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE BAŠKA VODA

Ubytování je zajištěno v pensionech Belmondo*** a Kamenny Dvor*** a v jejich dependancích. Oba pensiony i dependance jsou vzdáleny od centra i pláže cca 250 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Ubytování je zajištěno v pensionech Belmondo*** a Kamenny Dvor*** a v jejich dependancích. Oba pensiony i dependance jsou vzdáleny od centra i pláže cca 250 m.

Ubytování

Pokoj - P/2: upravené pokoje s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon nebo terasa. Možnost jedné přistýlky.
Studio - S/3: obytná místnost s kuchyňským koutem, s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky a gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení, balkon nebo terasa.
Apartmán 4 - A/4: 2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a pevným nebo rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem, sociální zařízení, balkon nebo terasa.
Apartmán 5 - A/5: 2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a pevným nebo rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem a samostatným lůžkem, sociální zařízení, balkon nebo terasa.
Apartmán 6 - A/6: 3 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice s dvojlůžkem a samostatným lůžkem, sociální zařízení, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu 1 den předem.

Sport

Milovníci aktivní dovolené se mohou věnovat tenisu, plážovému volejbalu, fotbalu, házené, košíkové, stolnímu tenisu nebo minigolfu, dětská hřiště a trampolíny. Možnost vysokohorských túr do pohoří Biokovo. Cyklistické stezky v oblasti Makarské. Příjemnou procházkou po plážové promenádě dojdete až do sousední Brely. Pestrá nabídka vodních sportů – parasailing, windsurfing, vodní lyžování, jízda na loďkách, motorových člunech, šlapadlech,vodních skútrech, škola potápění.

Počasí

Dalmácie jižní

20°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

APARTMÁNY IVANA

APARTMÁNY IVANA

Chorvatsko, Dalmácie jižní, Baška Voda

Cena od: 857 Kč

Pro skupinu:

×