800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMINESS LUME (ex. FERAL)

  • Na pláži naleznete i malý snack bar
  • Nabídka sportovních a jiných programů v okolí

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel Aminess Lume (dříve Feral) se nachází v zálivu Brna, uprostřed jižní části ostrova Korčula, asi 30 km od města Korčula. Hotel je obklopený borovým lesem a jeho umístění umožňuje romantické procházky podél moře a mezi piniemi.

Ubytování

Hotel má 72 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, 5 rodinných pokojů (dva pokoje propojené vnitřními dveřmi, dvě koupelny), 5 jednolůžkových pokojů a 2 hotelové suity. Každý pokoj má balkon situovaný na mořskou stranu nebo s výhledem na moře. Kromě jednolůžkových pokojů, které mají francouzský balkon s výhledem na moře. Pokoje mají klimatizaci, SAT/TV, rádio, telefon, minibar, trezor, přípojku na internet (bez doplatku), vysoušeč vlasů.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace s krásným výhledem a terasou, klimatizovaná hala pro 50 osob (ideální pro semináře apod.), venkovní bazén s terasou. Zdarma WLAN na recepci, internetový koutek. Parkování zdarma.

Pláž

Hotelová pláž je štěrková, kamenná. Na pláži je snack bar, malý obchod se suvenýry, prodej novin. Je zde možnost pronájmu rekvizit na moře, vedle toho pronájmu aut, skútrů, jízdních kol. V zálivu Istruga, asi 500 m od hotelu, je písečná pláž.

Sport a zábava

V blízkosti této pláže je rekreační centrum, které nabízí víceúčelové hřiště, stolní tenis, volejbal, tenisové dvorce s večerním osvětlením. Je zde také restaurace á la carte s terasou, na které se konají různé zábavní večery. Místní nabídka výletů např. na ostrov Lastovo, ostrov Mljet, do Dubrovníku a další.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 30 km

Počasí

Dalmácie jižní

20°C Jasno