800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPOLLON - apartmány

Na samém břehu, téměř omývaný mořskými vlnami, se nachází menší rodinný pension Apolon. Penzion je vzdálen asi 300 m od centra města, v části Drveniku zvané Donja Vala.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Na samém břehu, téměř omývaný mořskými vlnami, se nachází menší rodinný pension Apolon. Penzion je vzdálen asi 300 m od centra města, v části Drveniku zvané Donja Vala. V objektu je 5 vybavených apartmánů včetně TV a to v 1. a 2. patře. Součástí penzionu je jako středobod dění rodinná restaurace s terasou umístěná v přízemí penzionu s pohledem na moře. Terasa je přímo napojená na pláž, která je ve vzdálenosti 5 m. Je vzdušná, celá zastřešená, tedy ve stínu, s dřevěnými stoly a židlemi. Většinu sezóny se jídla servírují zde, našim hostům je pro podání polopenze vyhrazená boční část, takže každý vždy má místo. V případě horšího počasí má objekt i vnitřní restauraci pro cca 30 osob, opět v přízemí. Pro hosty pensionu Apolon je zabezpečeno parkování v urovni hotelu Quercus na volném pozemku cca. 200 m vzdáleném. Větší oblázková pláž začíná přímo před objektem a táhne se do leva až k ostrohu, který od sebe odděluje Donju a Gornju Valu (zde další krásná oblázková pláž). Pláž přiléhající k penzionu je lemována borovicemi v jejichž stínu se nachází další možností příjemného posezení v předzahrádkách přilehlých konob a restaurací. Na pláži možnost zapůjčení šlapadel. Lehátka jsou k dispozici za 20 Kn/den (v srpnu 2010). Ve střední části pláže najdete sprchu a převlékárnu, ale vzhledem k blízkosti penzionu je nejspíše nevyužijete. U vzdáleného konce pláže je trajektiště, ideální příležitost pro individuální výlety na ostrovy Hvar (Sučuraj) a Korčula (přístav Dominće u města Korčula, kam je to 3 km, lze využít lodní taxi od blízkého střediska Bon Repos). Podél zadní části penzionu (pokoj pohled Biokovo) vede příjemná a osobními auty téměř nevyužívané promenáda, která je směrem do centra Donje Vale především ve večerních hodinách plná stánků se suvenýry. V nedaleké centrální části samoobslužný market, o pár metrů dále pošta, stánek se zeleninou a ovocem, trafika, několik možností zakoupit zmrzlinu, pekárna a další a další malé restaurace, konoby, stánky. Příjemnou procházkou se dostanete do druhé části Drveniku – Gornje Vale, která má obdobný charakter jako Vala Donja.

Domácí zvířata tu nejsou povolena. V celém Drveniku je ZDARMA WI-FI připojení k internetu !! DOPORUČENÍ CK: nevšední pozice objektu!! a rodinný přístup majitelů k hostům - ve všem se snaží vyhovět, cokoliv je potřeba, stačí se zeptat.

Ubytování

V objektu je 5 vybavených apartmánů včetně TV, a to v prvním (č.1) a druhém (č. 2,3,4,5) patře. Klimatizace je možná za poplatek 5 EUR/den - platí se na místě dle dohody s majitelem. Všechny apartmány mají kuchyňský díl s jednou až dvěma elektrickými plotýnkami, ledničku , prostor pro spaní - ložnici (jen č.1) nebo galerii (č. 2, 3, 4, 5), šatní skříň, stůl s odpovídajícím počtem židlí (plastové, jen č. 1 má i dřevěné), sociální zařízení, balkon. Apartmán č. 1 má skladbu 1/2+2 (oddělenou malou ložnici se 2 lůžky a 2 lůžka pro 2 osoby v obytném prostoru), veliký balkon mořská strana - částečně výhled omezen stromem. Nachází se v 1.patře. Apartmán č. 2 má skladbu 1/2+1, kde manželská postel je na otevřené galerii v levé části (po vnitřním schodišti z obývacího pokoje), v pravé části galerie je třetí lůžko. Balkon je směrem na Biokovo do ulice - promenáda, která je spíše pro pěší, automobily projíždějí jen velmi zřídka. Apartmány č. 3 a č. 4 mají skladbu 1/2+1 (+2), kde manželská postel je na otevřené galerii v levé části (po vnitřním schodišti z obývacího pokoje), v pravé části galerie je třetí lůžko, v obývacím prostoru je rozkládací gauč, kde lze umístit až dvě další osoby – doporučujeme děti do 12 let. Mají balkon přímo na mořskou stranu s překrásným výhledem na moře. Apartmán č.5 má skladbu 1/2(+2), kde manželská postel je na otevřené galerii (po vnitřním schodišti z obývacího pokoje), v obývacím prostoru je rozkládací gauč. – doporučujeme pro děti do 12 let, balkon s výhledem na moře z užší strany, na boku objektu. Je v 2. patře. VŠECHNY APARTMÁNY JE NUTNO OBSADIT MINIMÁLNĚ 3 OSOBAMI A TO BUĎ 3 DOSPĚLÝMI OSOBAMI NEBO 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI A DÍTĚTEM DO 12ti LET.

Strava

Polopenze - snídaně (sýr, salám, vejce nebo párky nebo klobáska, máslo, med, marmeláda; nápoje: čaj, bílá káva, mléko, ovocné šťávy), večeře: polévka, hlavní jídlo (výběr ze 2 menu+omeleta), salát a desert. Cena neobsahuje nápoje k večeři. Možnost zakoupení oběda na místě z nabídky jídelního lístku (ryby, plody moře, pizzy, klasická jídla) i velký výběr vynikajících vín (např. bílá Maraština).

Počasí

Dalmácie jižní

9°C Polojasno

×