800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAS KOLOČEP

Hotel Villas Koločep se skládá z 8 vil, které se nacházejí na pobřeží jednoho z menších ostrovů, mezi Dubrovníkem a poloostrovem Pelješac.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Villas Koločep se skládá z 8 vil, které se nacházejí na pobřeží jednoho z menších ostrovů, mezi Dubrovníkem a poloostrovem Pelješac.

Ubytování

Klimatizované 2-3lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, fénem, sejfem, bezdrátovým internetovým připojením - WiFi, balkonem. Pokoj 1/2+1 - jedna 2lůžková ložnice a jedna 1lůžková ložnice. Pokoj 1/2+2 J.SUITE - 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem, 2 balkony. Každý pokoj je vybaven moderní technologií PC Microsoft Media Centra, vysokorychlostním internetem, DVD přehrávačem a internetovou "DVD půjčovnou".

Vybavení

Restaurace, aperitiv bar, směnárna, TV místnost, sejf, terasa.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu, s možností dokoupení obědů, v centrální restauraci.

Pláž

Přírodní, písčitá, cca 50 m, vhodná pro děti. Možnost zapůjčení slunečníků za poplatek.

Sport a zábava

Venkovní bazén, billiard, dětské hřiště, tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, plážový badminton, mořský kajaking.

Náš názor

Pravidelné trajektové spojení s Dubrovníkem - cesta lodí trvá cca 45 min. Na ostrov se nepřeváží auta, klienti parkují v dubrovnickém přístavu Gruž za poplatek - cca 50 HRK/auto/den. Ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou spojenou s pěší turistikou.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Dalmácie jižní

18°C Jasno

×