800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BON REPOS PAVILONY

Komplex Bon Repos se nachází v klidné „Zátoce mušlí“ v zeleni, cca 3 km od centra města.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Komplex Bon Repos se nachází v klidné „Zátoce mušlí“ v zeleni, cca 3 km od centra města. Hotel je pavilónového typu, skládá se ze čtyř pavilonů: Begonija, Čempres (s polopenzí), Jasmin a Cedar (all inclusive). Pavilony Begonija a Čempres jsou 2*, nerenovované, jsou staršího vybavení, mají balkon a telefon, klienti naší CK mají na pokojích 2* i ledničku. Hostům je k dispozici centrální restaurace, aperitiv bar, pivnice, taverna, terasa, snack bar, koktejl bar, TV místnost, kadeřnický salón, obchod se suvenýry, samoobsluha. Středisko má venkovní bazén s mořskou vodou. Pláže jsou oblázkové, písčité, skalnaté, vzdálené cca 100 m. Vhodné pro děti, neboť pláž se velmi postupně svažuje do moře. Pro děti je zde dětské hřiště, středisko zajišťuje animaci. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a další. V blízkosti je potápěčská škola. Je zde spojení lodním taxi s městem Korčula (cca 8 Kn).

Vybavení

Prodejna se suvenýry, obchod s občerstvením, apertitiv bar, bazén venkovní mořská voda, terasa, kadeřnictví, televizní místnost, dětské hřiště, pivnice, samoobsluha, taverna.

Pláž

Do 200 m od moře.

Stravování

Polopenze

Sport a zábava

Tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, animace pro děti, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, potápění.

Počasí

Dalmácie jižní

16°C Slabý déšť

×