800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BON REPOS PAVILONY (Jasmin, Cedar)

Komplex Bon Repos se nachází v klidné „Zátoce mušlí“ v zeleni, cca 3 km od centra města.Komplex má výhodnou polohu vzhledem k poloze trajektiště ( Orebič - Dominče), které je odsud vzdáleno cca 300 m pěší chůze.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Komplex Bon Repos se nachází v klidné „Zátoce mušlí“ v zeleni, cca 3 km od centra města Korčula na ostrově Korčula. Komplex má výhodnou polohu vzhledem k poloze trajektiště (Orebić-Dominče), které je odsud vzdáleno pěší chůze cca 300 m.

Hotel je pavilónového typu, skládá se ze čtyř pavilonů:Begonia, Čempres (s polopenzí), Jasmin a Cedar (light all inclusive nebo polopenze). Pavilony Begonia a Čempres jsou 2*, nerenovované, jsou staršího vybavení, s balkonem. Další dva pavilony jsou 3*, renovované a mají navíc SAT/TV a telefon.

Hostům je k dispozici centrální restaurace, lobby aperitiv bar, pivnice, taverna, terasa, snack bar, koktejl bar, TV místnost, kadeřnický salón, obchod se suvenýry, samoobsluha v přilehlém kempu. WI-FI připojení k internetu je možné v prostoru lobby baru a recepce. Středisko má venkovní bazén s mořskou vodou. Pláže jsou oblázkové, písčité i přírodní skalnaté se schůdky do moře, vzdálené cca 100 m. Jedna z pláží je velmi vhodná pro děti, neboť pláž je ze sypkého písku a postupně se svažuje do moře. Pro děti je zde menší zastaralé dětské hřiště, středisko zajišťuje animaci – mini klub pro děti, terasa s živou hudbou. Ke sportovnímu vyžití slouží 2 tenisové dvorce s umělým povrchem, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a další. V blízkosti je potápěčská škola. Je zde spojení lodním taxi s městem Korčula (cca 10 Kn) a to v každou celou hodinu.

Upozorňujeme klienty, kteří v minulých letech využívali službu all inclusive u pavilonů Bon Repos, že od letošního roku byla tato služba změněna na light all inclusive - neomezené nápoje pouze u obědů a večeří (ne u baru během dne) !!!

Poloha

Do 200 m od moře.

Sport a zábava

Prodejna se suvenýry, obchod s občerstvením, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, terasa, kadeřnictví, televizní místnost, dětské hřiště, pivnice, samoobsluha, taverna.

Stravování

All inclusive.

Počasí

Dalmácie jižní

17°C Jasno

×