800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBORIK - hotel

Nachází se vmírném svahu přímo nad mořem, je obklopen borovým hájem, od centra městečka cca 100 m. Hotel má hlavní dvoupatrovou budovu „Borik“ a třípatrovou depandanci „Lovor“.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Nachází se vmírném svahu přímo nad mořem, je obklopen borovým hájem, od centra městečka cca 100 m. Hotel má hlavní dvoupatrovou budovu „Borik“ a třípatrovou depandanci „Lovor“. Hostům je k dispozici restaurace s terasou (terasa je nově renovovaná, vylepšená), aperitiv bar, internetová kavárna 24 hodin (za poplatek), internet wireless zdarma, směnárna, pizzerie, restaurace á la carte, TV/lobby bar, směnárna. Hotel má nově vybudovaný venkovní bazén se sladkou vodou – velká část 6 x 12,50 m s hloubkou 1,35 m a menší část 3 x 7 m s hloubkou 0,45 m. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Pláž je přímo před hotelem s betonovými platy na slunění. Asi 1 km je vzdálena pláž Pržina (písečná, oblázková). V nedaleké blízkosti 600 m je možno využít pláž pro naturisty. V hotelu je možnost zapůjčení jízdních kol, stolní tenis, stolní fotbal, rezervování výletů. Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

V hotelu (hlavní budově) je 23 pokojů bez balkonu s klimatizací. Všechny pokoje jak v hotelu tak v depandanci jsou renovované, mají novou koupelnu, mají SAT/TV, TEL, vysoušeč vlasů. Trezor k dispozici na recepci zdarma. Domácí zvířata nejsou povolena.

Strava

Snídaně švédský stůl, večeře výběr ze 3-5 menu+salát bufet, cena neobsahuje nápoje k večeři.

Počasí

Dalmácie jižní

18°C Jasno

×