Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Makarská rivijera

Koření Pavilony Rivijera


  Poloha a popis

  Program zájezdu

  1. den: Odjezd z ČR v pozdních odpoledních hodinách po nástupní trase. Dále pak přes Rakousko non-stop, pouze se zdravotními přestávkami. 2. den: Příjezd do přímořského střediska Makarska – ubytování v pavilonech Rivijera. Individuální volno – možnost koupání. Večer setkání s průvodkyní, uvítací přípitek místními bylinnými nápoji. Večeře. Ubytování v pavilonech Rivijera je po celou dobu zájezdu. Výlety budou organizovány hvězdicovým způsobem. Stravování – polopenze. Bližší popis ubytování v katalogu Chorvatsko,Slovinsko, Itálie a Francie - pobytové zájezdy. 3. den: Snídaně  Odjezd v časných ranních hodinách směr pohoří Biokovo, Sběr  koření s odporným vykladem. Návrat do hotelu. Prohlídka města Makarska. Večeře. 4. den: Po snídani odjezd  do historického Dubrovníku – chráněná památka UNESCO. Prohlídka města s místním průvodcem (Knížecí dvůr, katedrála, palác Sponza, Onofriova kašna a další pamětihodnosti). Dále individuální volno, které lze využít k prohlídce hradeb a nebo posezení v některé z místních konob. Návrat do hotelu. Večeře. 5. den: Snídaně. Odjezd na soukromou vinici ve vesnici Dusina. Seznámení s výrobou vína, ochutnávka a občerstvení. Cestou zastávka v městěčku Vrgorac, odkud pochází básník Tin Ujevic a návštěva místa Malý Prolog. Návrat do hotelu po magistrále s krátkou zastávkou u Bačinských jezer. Večeře. 6. den: Snídaně. Odjezd přes pohoří Mosor. Prohlídka kaňonu řeky Cetina, Radvanovy Mlýny, zastávka v městě Omiš, návštěva místní tržnice. Odjezd přes pohoří Biokovo, sběr bylin a koření s výkladem. Večeře. Posezení s průvodkyní, povídání o využití koření v místní gastronomii. 7. den: Snídaně. Odjezd do Splitu. Individuální prohlídka města vč. Diokleciánova paláce. Návrat do hotelu. Individuální volno - koupání, slunění, odpočinek. Večeře. 8. den: Po snídani procházka do poutního místa Vepric, které je umístěno v krásném přírodním areálu.Návrat do hotelu - odpoledne volno (koupání, slunění). Večeře. 9. den: Snídaně, v odpoledních hodinách odjezd do ČR. 10. den: Příjezd do Prahy.

  Tipy pro správnou volbu

  - koupání a poznávání - poznání místního životního stylu

  Nástupní místa autokaru

  Plzeň, Praha, Humpolec (dálnice), Pelhřimov (dálnice) Jihlava (dálnice), Brno, Mikulov

  Trasa

  Makarska/Biokovo/Dubrovník/Vrgorac/Bačinská jezera/Mosor/Radvanovy Mlýny/Omiš/Split/Vepric

  Cena zahrnuje

  - dopravu autokarem po trase zájezdu - 7 noclehů s polopenzí a pobytovou taxou - program zájezdu dle itineráře vč. uvítacího přípitku, ochutnávky vína a občerstvení na vinici - doprovod průvodce - místní průvodce v Dubrovníku - pojištění dle zák.č. 159/99 Sb.

  Cena nezahrnuje

  - vstupy do národních parků a historických objektů.

  Informace

  Vstupné do národních parků a památkových objektů není v ceně zájezdu, ke krytí nákladů na vstupné doporučujeme částku 60,- €.

  Počasí  567891008162432°C