Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Makarská rivijera

RIVIJERA - senior klub

  Poloha a popis

  Poloha

  hotel je tvořen devíti pavilony, které jsou umístěny v zeleni v mírném svahu, v blízkosti moře, v okrajové části Makarské, cca 800 m od centra u nejkrásnějších pláží.

  Vybavení

  klimatizovaná restaurace, směnárna, sejf, bar, TV místnost, kadeřnictví, internetový koutek, taneční terasa.

  Ubytování

  2lůžkové pokoje se sprchou a WC, telefonem, ventilátorem, lednicí, SAT TV, WI-FI ZDARMA. Pokoje s označením N jsou vybaveny novějším nábytkem. Pokoj typu 1/2+1 SWCM - třílůžkový pokoj bez balkónu. Z pokojů není výhled na moře z důvodu středomořské vegetace.

  Stravování

  snídaně formou bufetu, večeře - hlavní chod výběrem ze 4 menu + formou bufetu předkrmy, polévky, saláty, dezerty. K večeři jsou ZDARMA tyto nápoje: 2 dcl vína nebo piva nebo džusu nebo minerální vody.

  Pláž

  oblázková, cca 50-200 m, vhodná pro děti.

  Sport

  betonové tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, animace pro děti ve věku 4-14 let, sportovní animace, vodní sporty.

  Doplňující informace

  Pokoje s označením N se nachází v Pavilonu Barbora a Dora.

  Program

  Pobyty doporučujeme všem, kteří se chtějí na Jadranu příjemně pobavit a současně udělat něco pro své zdraví. Účast na pobytech v Klubu českých seniorů není věkově omezena. PROGRAM KLUBU ČESKÝCH SENIORŮ: přednášky o zdraví, konzultace s lékařem/fyzioterapeutem, seznamka, výlety, pohybové aktivity, dechové cvičení, inhalace, měření tlaku, kulturní, taneční a filmové večery, „Ta naše písnička česká“, soutěže, šachy, karty, knihovna, možnost využití počítače s internetem.