800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySTUDIA A APARTMÁNY - Dalmátská riviéra

  • Privátní ubytování
  • Všechny apartmány a studia jsou vybaveny koupelnou a kuchyňským koutem

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Cenová BOMBA - dovolená autobusem do Chorvatska, velmi dostupné zájezdy pro každého. Nabídka je postavena na nabídce privátního ubytování no name, tj. dopředu nebudete znát konkrétní název Vašeho apartmá a ani letovisko. Můžete tak být ubytováni v některém z apartmánů z naší nabídky nebo i v dalších objektech mimo naši nabídku.

Povinné příplatky

Doprava: doprava dálkovým klimatizovaným autobusem je již zahrnuta v ceně zájezdu z hlavních nástupních míst. Svozová místa jsou na vyžádání a za příplatek, který Vám rád sdělí Váš prodejce. Obsazenost: studia nebo apartmány pro 2 až 3 osoby - 2-3 osoby, min. 2 os., studia nebo apartmánu pro 4 až 5 osob - 4-5 osob min. 4 os., apartmány pro 6 až 8 osob s možností přistýlky 1 nebo 2 místnosti. minimální obsazenost 6-8 osob

Poloha

garantujeme ubytování ve studiu, popř. apartmá s vlastní koupelnou, WC a kuchyňkou v letoviscích na Zadarské, Šibenické, Trogirské, Omišské a Makarské riviéře a to jak na pevnině, tak na přilehlých ostrovech jako jsou (Vir, Ugljan, Pašman, Vrgáda, Čiovo, a další - v tom případě zajistíme zdarma i lístky na trajekt pro přepravu osob a transfer od trajektu ke kapacitě). Privátní ubytování se nacházejí maximálně 950 m od moře. Výběr letoviska určuje organizátor dle aktuální dostupnosti. Konkrétní název Vašeho ubytování se dozvíte až po příjezdu do Chorvatska. V případě objednání více než 2 apartmánů je nutné si nechat dopředu potvrdit, že budou v jedné kapacitě.

Vybavení

všechny námi nabízené apartmány mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, kompletně vybavenou kuchyňkský kout s chladničkou.

Ubytování

Ubytování s vlastní koupelnou s WC a vybaveným kuchyňským koutem. Studia nebo apartmány pro 2 až 3 osoby - jedna místnost se 2-3 lůžky, studia nebo apartmány pro 4 až 5 osob - jedna nebo dvě místnosti, apartmány pro 6 až 8 osob dvě až tři místnosti s možností 1-2 přistýlek. Obsazenost: studia nebo apartmány pro 2 až 3 osoby - 2-3 osoby, studia nebo apartmánu pro 4 až 5 osob - 4-5 osob, apartmány pro 6 až 8 osob s možností přistýlky 1 nebo 2 místnosti, minimální obsazenost 6-8 osob.

Strava

vlastní stravování

Služby za poplatek

možnost klimatizace – na vyžádání v CK, splatné v místě.

Počasí

Dalmácie jižní

13°C Jasno

×