800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ASTAREA 2 depandance

  • Oblázková pláž je v blízkosti ubytování
  • Hotel se nachází v mírném svahu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Astarea je obklopen středomořskou vegetací a nachází se přímo u moře v městečku Mlini. Centrum městečka je vzdáleno cca 8 minut pěší chůze po přímořské promenádě lemované udržovanou zelení (cca 200 m). Dubrovník je vzdálen cca 10 km, a je zde možnost dopravního spojení místním autobusem nebo lodí, která odjíždí z mola pod hotelem a přiveze vás přímo do historického centra Dubrovníku. Letiště Dubrovník je vzdáleno 7 km.

Ubytování

Pokoje v hlavní budově i v depandanci jsou jednolůžkové a dvoulůžkové s možností přistýlky. Všechny mají SAT/TV, telefon, koupelnu s vysoušečem vlasů, minibar, trezor, klimatizaci, balkon na mořskou stranu.

Vybavení

Hotel je umístěn v mírném svahu a skládá z hlavní budovy Astarea 1 a depandance Astarea 2. Hotel je plně klimatizován. Hostům je k dispozici: recepce, výtah, směnárna, WI-FI na recepci, restaurace, aperitiv bar, piáno bar s terasou, televizní místnost, prodejna suvenýrů kadeřnictví, kulečník, stolní tenis, fitness centrum, sauna, vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, venkovní bazén, taverna u pláže, parkoviště.

Stravování

Polopenze. Možnost příplatku plné penze.

Pláž

Pláž je oblázková, pozvolně se svažující do moře, vzdálena cca 50 metrů od hotelu. V moři jsou kamínky a písek. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.

Sport a zábava

Stolní tenis, kulečník, fitness studio.

Počasí

Dalmácie jižní

18°C Jasno

×