800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY NA OMIŠSKÉ A MAKARSKÉ RIVIÉŘE

Garantujeme ubytování v apartmá s vlastní koupelnou, WC a kuchyňkou v letoviscích Omiš, Nemira, Mimice, Ruskamen, Podgora, Igrane, Gradac a dalších letoviscích na Omišské riviéře. Apartmány se nacházejí maximálně 350 m od pláže. Výběr letoviska není možný. Konkrétní název Vašeho apartmá se dozvíte až po příjezdu do Chorvatska. V případě objednání více než 2 apartmánů najednou nelze garantovat, že budou ve stejném objektu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

garantujeme ubytování v apartmá s vlastní koupelnou, WC a kuchyňkou v letoviscích Omiš, Nemira, Mimice, Ruskamen, Podgora, Igrane, Gradac a dalších letoviscích na Omišské riviéře. Apartmány se nacházejí maximálně 350 m od pláže. Výběr letoviska není možný. Konkrétní název Vašeho apartmá se dozvíte až po příjezdu do Chorvatska. V případě objednání více než 2 apartmánů najednou nelze garantovat, že budou ve stejném objektu.

Ubytování

studia pro 2 a 3 osoby, apartmány pro 4, 5 a 6 osob s 1 nebo 2 ložnicemi.

Vybavení

všechny námi nabízené apartmány mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, kompletně vybavenou kuchyňku s chladničkou.

Služby za poplatek

domácí zvířata – na vyžádání v CK, možnost klimatizace – na vyžádání v CK, splatné v místě.

Stravování

vlastní stravování – u většiny objektů možnost dokoupení večeří nebo polopenze.

Náš názor

Cenově velmi dostupné zájezdy pro každého, kdo nemá možnost z časových důvodů odcestovat na celý týden, nebo pro ty, kteří chtějí strávit pouze romantický prodloužený víkend u moře. Nabídka je postavena na nabídce apartmánů, penzionů a hotelů „ŠTĚSTÍ“, tj. dopředu nebudete znát konkrétní název Vašeho apartmá a letovisko. Můžete tak být ubytováni v některém z apartmánů z naší nabídky nebo i v dalších objektech mimo naši nabídku. Garantujeme oblast, vybavení apartmá/pokoje, vzdálenost od moře a kategorii *** nebo **.

Počasí

Dalmácie jižní

9°C Polojasno

×