Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Omiš

AUTOKEMP GALEB


  Poloha a popis

  Poloha

  Kemp se nachází na okraji Omiše, v sevřenína krásné písčité pláže a hor. 25 km pod Splitem. Vzrostlé topoly, břízy, lípy a stromy tamaryšku poskytují v kempu přirozený stín.

  Středisko

  Omiš

  Vybavení

  Tenisové kurty s osvětlením vhodné pro denní a noční hru, fotbalové hřiště s umělou trávou, hřiště na plážový volejbal, dětské hřiště. Animace pro děti a dospělé. (aerobic, aqua aerobic, gymnastiku,mini club, plaveckou školu, mini disco, škola windsurfingu)

  Ubytování

  Mobilní domy PREMIUM Relax - pro 6 dospělcýh osob (+dvě děti bez nároku na lůžko) má 3 ložnice, denní místnost, vybavenou kuchyni s lednicí, satelitní televizor, dvě koupelny (sprchový kout, WC) a klimatizace. Na terase je zahradní nábytek a jakuzzi. Domy jsou ve 2. a 3. linii, 50-70 m od písečné pláže. PREMIUM Sunshine v 1. linii u pláže za příplatek. Mobilní domy CLASSIC až pro 6 osob mají dvě ložnice s dvoulůžkem, vybavená kuchyňka s ledničkou a rozkládací sedačkou, satelitní televizor, klimatizaci a zahradní nábytek.

  Stravování

  Bez stravy. Snídaně, obědy a večeře za příplatek v restauraci v kempu.

  Sport a zábava

  Tenisové kurty s osvětlením, fotbalové hřiště s umělou trávou, hřiště na plážový volejbal, dětské hřiště. Animační program pro děti a dospělé, aerobic, aqua aerobic, gymnastiku, mini club, plaveckou školu, mini disco, škola windsurfingu.

  Pláž

  Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Sprchy na pláži, plážová restaurace a bar.

  Tipy pro správnou volbu

  * rodinná dovolená přímo na pláži * pozvolný vstup do průzračného moře * jedinečné místo pro milovníky sportu a poznání

  Počasí  567891008162432°C