800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY DENIS

Apartmány s jedinečnou polohou přímo u pláže. Ze všech pokojů je boční nebo čelní výhled na moře. V blízkosti obchod s potravinami, restaurace, pizzerie, směnárna a pekárna. Bohatý noční život, nákupy, velká tržnice, sportovní možnosti jsou k dispozici v centru Omiše (cca 30 min. chůze).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apt. s jedinečnou polohou přímo u pláže. Ze všech pokojů je boční nebo čelní výhled na moře. V blízkosti obchod s potravinami, restaurace, pizzerie, směnárna a pekárna. Bohatý noční život, nákupy, velká tržnice, sportovní možnosti jsou k dispozici v centru Omiše (cca 30 min. chůze). Autobus nezajíždí k domu, kufry budou svezeny autem, hosté jdou pěšky cca 600 m z kopce.

Vybavení

dům nabízí jednodušší ubytování ve studiích pro 2/3 os. a v apt. pro 4 až 7 os. I když je vybavení domu jednoduché, důvodem, proč sem klienti rádi přijíždějí, je poloha domu přímo u pláže s nádherným výhledem na moře. K dispozici místnost v přízemí se SAT/TV, prostorná terasa s výhledem na moře s posezením a další terasa přímo nad mořem s lehátky na opalování. Každý apt. nebo st. má k dispozici zdarma jedno lehátko. Hosté mohou využít gril a stolní tenis.

Služby za poplatek

domácí mazlíček s malým psem do 8 kg.

Ubytování

st. pro 2 nebo 2+1 os. – st. jsou jednoduše, ale účelně vybavena. Každé st. má vlastní vchod, manžel. lůžko nebo 2 postele a přistýlku pro 3. os., koupelnu/WC, kuchyň. koutek (2plotýn. el. vařič, chladnička, dřez, nádobí a kuchyň. potřeby), balkon s čelním nebo bočním výhledem na moře. Dvě st. v podkroví mají kuchyň. koutek, umístěný ve společné, uzavíratelné chodbičce, odkud se teprve vchází do obytné části. Každé st. zde má vlastní chladničku, 2plotýnkový vařič, dřez. St. č. 7 a č. 8 mají menší společný balkon. Apt. pro 4+1 osobu – s oddělenou ložnicí se 3 lůžky a balk. a dále vnitřní místnost s kuchyňkou a gaučem pro 1 dosp. osobu nebo 2 děti, koupelna/WC. Apt. pro 5 os. – skládá se z pokoje pro 3 osoby s manžel. lůžkem a přistýlkou, kde je i kuchyňka a vchod do koupelny a dále ze samostat. menšího pokoje s lůžkem pro 2 os. Oba pokoje mají vlastní vchod ze společné chodby a jsou propojeny přes společný balkon s výhledem na moře. Vchod do koupelny a WC je pouze z jednoho pokoje.

Pláž

přímo před domem je oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře

Náš názor

Fantastická poloha přímo na pláži, klidnější letovisko, kapacita vhodná pro nenáročné klienty za velmi příznivou cenu.

Strava

Snídaně:servírované rozšířené kontinentální
Večeře:servírované o 3 chodech, výběr min. ze 2 hlavních jídel

Počasí

Dalmácie jižní

15°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

VILA ZOVKO

VILA ZOVKO

Chorvatsko, Dalmácie jižní, Omiš

Cena od: 790 Kč

Pro skupinu:

VILA PERKUŠIĆ

VILA PERKUŠIĆ

Chorvatsko, Dalmácie jižní, Omiš

Cena od: 790 Kč

Pro skupinu:

HOTEL GALEB - mobilhome

HOTEL GALEB - mobilhome

Chorvatsko, Dalmácie jižní, Omiš

Cena od: 790 Kč

Pro skupinu:

×