Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Omiš

VILA BABAJA


  Poloha a popis

  Poloha

  moderní a perfektně udržovaná vila je situována v nejoblíbenější části Omišské riviéry, na předměstí Omiše v části zvané Duče, pouhých 150 m od písečné pláže (cesta na pláž bezpečným podchodem). V blízkosti řada obchůdků (od 150 m), supermarketů (400 m), restaurací a barů. Tenisové kurty a další sportoviště 300 m od vily. Procházkou podél moře se dostanou klienti do historického centra Omiše, k řece Cetině a k pirátské pevnosti nabízející úchvatné výhledy na historické město a celé pobřeží riviéry.

  Ubytování

  je zajištěno v prostorných a moderně zařízených dvoulůžkových studiích s možností jedné přistýlky a čtyřlůžkových apartmánech taktéž s možností přistýlky. Všechna studia i apartmány mají dobře vybavenou kuchyňskou linku, vlastní soc. zařízení (SWC), balkón nebo terasu (některé s výhledem na moře), SAT-TV, Wi-Fi (zdarma) a klimatizací (za poplatek).

  Vybavení

  největší devizou vily je pěkný bazén sloužící výhradně pro ubytované hosty, příjemné posezení včetně venkovního grilu, sociální zařízení u bazénu (možno využívat v den výměny skupin). Přímo u vily je zajištěn také dostatek parkovacích míst

  Strava

  vlastní, možnost zajištění polopenzí v místní restauraci - cca 600 m od vily (snídaně formou švédského stolu, večeře výběrem z několika menu), individuálně je možné se stravovat také v pizzerii, která se nachází pouhých 200 m od vily

  Pláž

  písečná pláž s pozvolným vstupem do moře (150 m od vily Babaja) je ideální pro všechny milovníky koupání včetně nejmenších dětí. Jemný, čistý písek, nabídka rychlého občerstvení, restaurací, vzrostlé pinie, které nabízí stín i nabídka vodních sportů.

  Náš názor

  perfektní poloha vily, bazén, písečné pláže, blízkost historického centra - NOVINKA katalogu 2017, kterou zajisté oceníte!

  Počasí  567891008162432°C