800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA LUGARIN

Nad známou omišskou zátokou, posazeny ve svahu a zeleni, mimo turistický ruch,
v úpatí strmých skal, cca 165 m nad mořem se nachází sídlo Nidus Onei - skládající se ze tří vil Frzelin, Lugarin a Verdun. Vily v typickém dalmátském stylu jsou postaveny na místě, na kerém se dříve nacházelo staré římské osídlení. Řadu římských artefaktů, které byly nalezeny při budování vil, můžete spatřit v místním muzeu. Místo, na kterém se vily nachází, vyzařuje klid a harmonii se svým okolím. Pobyt v těchto vilách je určen všem, kteří hledají právě tyto hodnoty v mediteránské přírodě, mimo hlavní turistické dění, odehrávající se pod vilami, několik minut jízdy autem na omišském pobřeží.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nad známou omišskou zátokou, posazeny ve svahu a zeleni, mimo turistický ruch, v úpatí strmých skal, cca 165 m nad mořem se nachází sídlo Nidus Onei - skládající se ze tří vil Frzelin, Lugarin a Verdun. Vily v typickém dalmátském stylu jsou postaveny na místě, na kerém se dříve nacházelo staré římské osídlení. Řadu římských artefaktů, které byly nalezeny při budování vil, můžete spatřit v místním muzeu. Místo, na kterém se vily nachází, vyzařuje klid a harmonii se svým okolím. Pobyt v těchto vilách je určen všem, kteří hledají právě tyto hodnoty v mediteránské přírodě, mimo hlavní turistické dění, odehrávající se pod vilami, několik minut jízdy autem na omišském pobřeží.

Ubytování

V každé vile jsou dva 2lůžkové pokoje a denní místnost s kuchyňským koutem, s možností 2 přistýlek (rozkládací gauč), dvě koupelny s WC, SAT TV, klimatizace, vytápění (s využitím solární technologie), venkovní prostor s posezením.

Vybavení

WI-FI, bezpečnostní kamery.

Stravování

Vlastní.

Sport a zábava

Venkovní bazén společný pro uvedené tři vily. Nidus Onei je také dobrým výchozím místem pro řadu procházek do okolní přírody. Vodní a ostatní sporty jsou k dispozici v blízké Omiši.

Pláž

Oblázková, vzdálená několik minut jízdy autem.

Počasí

Dalmácie jižní

14°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

VILA ZOVKO

VILA ZOVKO

Chorvatsko, Dalmácie jižní, Omiš

Cena od: 790 Kč

Pro skupinu:

VILA PERKUŠIĆ

VILA PERKUŠIĆ

Chorvatsko, Dalmácie jižní, Omiš

Cena od: 790 Kč

Pro skupinu:

HOTEL GALEB - mobilhome

HOTEL GALEB - mobilhome

Chorvatsko, Dalmácie jižní, Omiš

Cena od: 790 Kč

Pro skupinu:

×