800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY NATA

  • Pláž se nachází do 100 m od ubytování

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Ideální místo pro milovníky klidné dovolené nedaleko rušného centra. Četné osamělé kamenité zátoky s krátkými písčitými břehy nabízejí klid a pohodu.

Poloha

letovisko Orebič se nachází na jihodalmatském poloostrově Pelješac a leží na jižním břehu poloostrova. Okolí Orebiče je proslulé hustým, stále zeleným rostlinstvem a typickými středomořskými bylinami. Podle počtu slunných dnů v roce patří Orebič k nejteplejším místům na Jadranu. Apartmány Nata leží na kraji městečka ve veliké zahradě, od centra jsou vzdálené cca 800 m a od nádherné oblázkové pláže Trstenica cca 100 m (nutné přejít příjezdovou silnici). Cca 150 m od oblázkové pláže.

Vybavení

pronájem apt. s kuchyňkou, spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, parkoviště přímo u domu, klimatizace, gril.

Ubytování

st. pro 2-3 os.- 2.patro bez balkonu (cca 25 m2) s výhledem do zahrady. Ve studiu je manžel. lůžko, přistýlka, kuchyň. kout, koupelna s WC, SAT/TV, AC, možnost využití spol. terasy s grilem. Apt. pro 2-4 os. - dvě 2lůžk. ložnice (jedna s jídelním koutem), kuchyň, koupelna s WC, SAT/TV, AC, terasa s výhledem na moře (cca 35 m2). Apt. pro 4–5 os. s možností přist.: dvě 2lůžk. ložnice, přistýlka v jedné z ložnic, koupelna s WC, kuchyňka, SAT/TV, AC, terasa s výhledem na moře (cca 40 m2).

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži, sportovní vyžití v centru.

Možnosti ubytování

Počasí

Dalmácie jižní

18°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě