800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL, DEPANDANCE A APARTMÁNY BELLEVUE

Pro klienty, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou na pláži ve stínu borovic s osvěžujícím koupáním v moři. Letovisko Orebič nabízí možnost procházek a sportovního i společenského vyžití a hotel se nachází na klidném místě cca 1 km západně od Orebiče.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

celkově rekonstruovaný a modernizovaný hotel se nachází v borovicovém lesíku cca 700 m od centra města Orebič, přímo u pláže. Cca 50 m od oblázkové, kamenité pláže.

Vybavení

klimatizovaná restaurace, bar, taneční terasa, TV místnost, velká terasa s výhledem na moře, bazén pro dospělé i děti se sladkou vodou, prodej suvenýrů.

Ubytování

hotel: klimat. 2lůžk. pokoje velmi hezky vybavené, koupelna s WC, telefon, SAT/TV. Typ 2 + 2 – 2lůžk. ložnice a další místnost se 2 lůžky. Depand.: 1–2lůžk. pokoje, koupelna s WC, SAT/TV, tel., balk., možnost přistýlky. St. pro 2 os.: 2 lůžka. Apt. pro 4 os.: ložnice se 2 lůžky a obytná místnost se 2 lůžky. Apt. pro 5 os.: dvě 2lůžk. ložnice a denní místnost s 1 lůžkem. Všechny typy s kuchyň. koutem, koupelnou s WC, SAT/TV, tel. a balkonem/terasou.

Pro děti

hřiště pro odbíjenou, dětské hřiště, stolní tenis, dětský bazén.

Náš názor

Pro klienty, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou na pláži ve stínu borovic s osvěžujícím koupáním v moři. Letovisko Orebič nabízí možnost procházek a sportovního i společenského vyžití a hotel se nachází na klidném místě cca 1 km západně od Orebiče.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové
Večeře:bufetové

Služby za poplatek

tenisové kurty, k pronájmu loďky a kajaky, stolní tenis, dětská postýlka.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 700 m

Počasí

Dalmácie jižní

17°C Jasno

×