800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ORPHEE

Hotel je součástí komplexu Plat. Rekonstruované hotelové pavilony jsou obklopené zelení. Komplex leží v klidné poloze cca 12 km od Dubrovníku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je součástí komplexu Plat. Rekonstruované hotelové pavilony jsou obklopené zelení. Komplex leží v klidné poloze cca 12 km od Dubrovníku.

Ubytování

Pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., telefon a balkon směrem k moři. Studia, apartmá a propojené pokoje pro 2 dospělé a 2 děti na vyžádání. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Vybavení

Hostům je v areálu k dispozici recepce (možnost pronájmu trezoru), restaurace s terasou, minimarket, restaurace a la carte, kadeřnictví, taverna, obchod se suvenýry, půjčovna automobilů. U moře bazén s mořskou vodou, dětské brouzdaliště, terasa na slunění s lehátky a slunečníky za poplatek, bar u bazénu. Z areálu lodní i autobusové spojení se střediskem Cavtat a Dubrovníkem (za poplatek).

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava

Tenisový kurt. Zábava: 1–2x týdně živá hudba k poslechu a tanci na terase u bazénu, občasné folklorní večery.

Pláž

Cca 50 m od hotelu se nacházejí přírodní kamenité pláže. Oblázkové pláže jsou vzdáleny 5–10 minut, přístup po schodech. Bar na pláži.

Náš názor

Hotel v klidném prostředí s kvalitními službami. Je oblíben díky blízkosti pláží, bujné vegetaci a dobré dostupnosti Dubrovníku.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Dalmácie jižní

16°C Převážně oblačno

×