800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MANDARINA

Ve vesničce Podace na Makarské riviéře pod svahy pohoří Riljić se nacházejí apt. Mandarina na prostorném pozemku, pouhých 50m od nádherné oblázkové pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

ve vesničce Podace na Makarské riviéře pod svahy pohoří Riljić se nacházejí apt. Mandarina na prostorném pozemku, pouhých 50m od nádherné oblázkové pláže. Kapacita je ideální pro rodiče s malými dětmi, jelikož se nachází pod magistrálou. Parkování pro auta je zajištěno ve dvoře. Vzdálenost od centra je cca 200m.

Ubytování

přízemí: apt. pro 4–6os. – ložnice s manžel. lůžekem, denní místnost s kuchyň. koutem včetně trouby, jídelní kout, manželské 2lůžko, možnost 2přistýlek, koupelna s WC a sprchou, posezení na terase u apt., SAT/TV. 1.patro: st. pro 2–3os. č. 1 – místnost s manžel. lůžkem a gaučem pro 1os., minikuchyně, koupelna s WC, vana, SAT/TV, bez balkonu. St. č. 2pro 2–3os. – místnost s manžel. lůžkem a gaučem pro 1os., minikuchyně, koupelna s WC, sprcha, SAT/TV, balkon na mořskou stranu. St. pro 2os. č. 3 – místnost s manžel. lůžkem, minikuchyně, koupelna s WC, sprcha SAT/TV, balkon na mořskou stranu. Apt. č. 4pro 3–5os. – ložnice s manžel. lůžkem a gaučem pro 1os. a balkonem na mořskou stranu, denní místnost s kuchyň. koutem včetně trouby a mikrovlnky, gauč pro 2os., koupelna s WC, sprcha, SAT/TV.

Vybavení

pronájem st./apt. s kuchyň. koutem, spotřeba energií a vody, povlečení, SAT/TV, závěrečný úklid, parkování pro 1os. auto/apt. ve dvoře, gril.

Služby za poplatek

domácí mazlíčci do 7kg na vyžádání.

Náš názor

Ideální ubytování pro rodiny, blízko k pláži za výhodnou cenu, klidné prostředí menší vesnice a milí domácí.

Počasí

Dalmácie jižní

14°C Jasno

×