800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ELEN

Ideální poloha v centru a zároveň téměř u pláže je výbornou volbou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

přímo v centru města Podgora pouhých 50 m od pláže schované v menší uličce na klidném místě nedaleko od pošty a promenády lemované palmami. Apartmány Podgora se nacházejí ve velmi dobře udržovaném rodinném domku. V blízkosti je samoobsluha, lékař, banka a pekárna a hotel Podgorka. Díky umístění na klidném místě si zde odpočinete a relaxovat můžete i u grilování na terase. V domě panuje velmi přátelská atmosféra. Cca 50 m od oblázkové pláže.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. en., závěrečný úklid, povlečení, TV, AC, parkování na vyhrazeném místě pro 1 os. auto / apt. za sebou, gril, WiFi. Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

přízemí: st. pro 2–4 os. - místnost s vlastním vchodem s manželským lůžkem, rozhládacím gaučem až pro 1-2 osoby (vhodné pro 2 malé děti), vybavený kuchyňský kout, SAT/TV, koupelna s WC/sprchou, klimatizace, terasa s posezením před apt. 2. patro: st. pro 3 os. – denní místnost s manželským lůžkem a se samostatnou postelí pro 1 osobu, vybavený kuchyňský kout, SAT/TV, koupelna s WC/sprchou, balkon, klimatizace.  3. patro: apt. pro 2–4 os. – ložnice s manželským lůžkem a denní místnost s rozkládacím gaučem až pro 2 osoby, vybavený kuchyňský kout, SAT/TV, koupelna s WC/sprchou, balkon, klimatizace.

Náš názor

Ideální poloha v centru a zároveň téměř u pláže je výbornou volbou.

Počasí

Dalmácie jižní

17°C Jasno

×