800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MIRENA

Dobře udržovaný dům se nachází na okraji města v hotelové zóně ve stráni s překrásným pohledem na moře. Od promenády je vzdálen cca 60m a od centra cca 250m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Apartmány s překrásným výhledem na moře nedaleko od centra a pláží za mimořádně výhodnou cenu.

Poloha

dobře udržovaný dům se nachází na okraji města v hotelové zóně ve stráni s překrásným výhledem na moře. Od promenády je vzdálen cca 60 m a od centra cca 250 m. Cca 90 m od přírodní oblázkové pláže.

Vybavení

pronájem st./apt. s kuchyň. koutem, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, parkoviště pro 1 os. auto/apt. před domem, gril, klimatizace v ceně.

Ubytování

v 1. patře 3 studia pro 2–3 os. - každé s vlastním vchodem, místnost s balkonem s výhledem na moře, 2lůžkem a rozkl. gaučem nebo křeslem pro 1 osobu, TV, WiFi, kuchyňka s jídelním stolem, koupelna s WC, AC, studio pro 2 os. s vlastním vchodem, místnost s výhledem na moře, manžel. lůžkem, TV, WiFi, kuchyň. kout, koupelna s WC, AC, bez balkonu, venkovní posezení. Ve 2. patře se nachází apt. pro 2–4 os. – ložnice s 2lůžkem, denní místnost s gaučem pro 2 os., kuchyň. kout, TV, koupelna s WC, balkon s výhledem na moře, AC.

Strava

bez stravy, za příplatek polopenze v restauraci Centar vzdálené cca 650 m
Snídaně: servírované kontinentální
Večeře: servírované menu o 4 chodech (polévka, hl. jídlo, salát a dezert), výběr domluvou/anketou

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži, domácí mazlíček do 5 kg 6 EUR/den.

Počasí

Dalmácie jižní

9°C Polojasno

×