800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY KARLA

Ideální ubytování stranou ruchu pro strávení klidné a pohodové dovolené a přeci nedaleko od centra, pokud zatoužíte navečer po procházce na živé promenádě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Ideální ubytování stranou městského ruchu a přece nedaleko od centra, pokud zatoužíte navečer po procházce na živé promenádě.

Poloha

pod strmými svahy pohoří Biokovo se nalézá rozlehlá zátoka s krásnou pláží ve známém letovisku Podgora, její pobřežní cesta se v létě promění v živou promenádu se spoustou kavárniček, obchůdků a atrakcí. Apartmány Karla se nalézají v severní části městečka v klidné vilové čtvrti, cca 250 m od centra a 12 km od Makarské. Cca 350 m od oblázkové pláže.

Vybavení

pronájem apt. s vlast. vchodem s kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, SAT/TV, klimatizace, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt. na promenádě na parkingu (cca 70 m), gril.

Ubytování

oba apt. pro 4–5 os. se nacházejí v 1. patře menšího domku a jsou identické. Apt. má 2 ložnice, v první je manžel. 2lůžko a v druhé veliký rozkl. gauč pro 2 dosp. os., možnost přistýlky, SAT/TV, z obou ložnic je východ na balkon, který nabízí částečný výhled na moře. Dobře vybavená kuchyňka s troubou je samostatná místnost s jídelním stolem a klimatizací. Koupelna s WC a sprchou.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

domácí zvířata, vodní sporty na pláži.

Počasí

Dalmácie jižní

16°C Jasno

×