800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA ŠIME

Hodnocení:
2,5
z 10 na základě 1 recenze
Nádherné oblázkové pláže, bohatá nabídka výletů do okolí, příjemné prostředí apartmánů, klidné a tiché prostředí a přesto blízká vzdálenost od centra a moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Nádherné oblázkové pláže, bohatá nabídka výletů do okolí, klidné a tiché prostředí, a přesto nedaleko od centra a moře.

Poloha

na klidném tichém místě pouze 50 m od moře ve vilové zástavbě na konci slepé uličky, od centra vzdáleno cca 5 min. chůze a cca 50 m od nábřeží. Cca 270 m od oblázkové pláže.

Vybavení

pronájem vybavených apt. se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt. – auta parkují za sebou, gril k dispozici. WiFi a klimatizace zdarma.

270

Ubytování

přízemí: fialový apt. pro 4–5 os. – ložnice s manž. lůžkem a možností přistýlky, denní místnost s rozkl. gaučem pro 2 os. (dop. pro 2 děti), koupelna s WC, SAT/TV, terasa před apt. St. pro 2 os. – místnost s manžel. lůžkem a balkonem, SAT/TV, malá kuchyňka se sníženým podhledem, koupelna s WC. St. pro 3 os. – místnost s manžel. lůžkem a postelí, SAT/TV, kuchyň. kout, balkon, koupelna s WC. 2. patro: růžový apt. pro 4–5 os. – ložnice s manžel. lůžkem a postelí, obytná místnost s rozkl. gaučem pro 2 os. (dop. pro 2 děti), kuchyň. kout, SAT/TV, klimatizace, balkon s výhledem na moře. Modrý apt. pro 4-5 os. - ložnice s manž. lůžkem, obytná místnost s rozkl. gaučem až pro 2 děti, možnost přistýlky, kuch. kout, SAT/TV, klimatizace, balkon s výhledem na moře.

Strava

bez stravy, za příplatek polopenze v restauraci Centar vzdálené cca 50 m
Snídaně: servírované kontinentální
Večeře: servírované menu o 4 cho­dech (polévka, hl. jídlo, salát a dezert), výběr domluvou/anketou

Služby za poplatek

domácí zvířata malá do 5 kg 3 EUR/den, domácí zvířata 5-15 kg 5 EUR/den, vodní sporty na pláži.

Recenze

2,5
7. září 2010 / Michaela Junková

Nespokojenost

Velká nespokojenost

Celá recenze >

Počasí

Dalmácie jižní

12°C Polojasno

×