800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DUKIĆ-A NEPTUN KLUB

  • Pavilony se nachází v letovisku Promanja
  • Vzdálenost od pláže je cca 150 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Moderní pavilon se nachází v letoviská Promajna cca 2 km jižně od letoviska Baška Voda, cca 1 km od Baško Polje a cca 4 km severně od města Makarska. Poloha pavilonu přímo vybízí k příjemným procházkám podél moře do výše zmíněných turistických letovisek.

Ubytování

Menší 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, lednicí, TV a balkonem. Při obsazení 2lůžkového pokoje do 19.6. a od 11.9. pouze 1 osobou, nebude CK účtovat doplatek za 2.neobsazené lůžko.

Vybavení

Promajna je ideálním místem ke strávení příjemné dovolené, nabízející několik restaurací, plážových barů, obchůdků, market, wi-fi na terase restaurace zdarma. Součástí ubytovacího komplexu je také prodejna potravin.

Stravování

Vlastní nebo formou polopenze, snídaně formou švédského stolu, večeře výběr ze 3 menu. K večeři jsou ZDARMA tyto nápoje: 2 dl piva nebo vína nebo džusu nebo minerální vody. Stravování probíhá v cca 20 m vzdálené restauraci.

Pláž

Oblázková pláž, vhodná pro děti, cca 150 m. Na pláži jsou k dispozici sprchy, kabinky, WC, lehátka - za poplatek.

Sport a zábava

2x rekreační badmintonové hřiště, možnost zapůjčení skútrů i kol, parasailing, zapůjčení šlapadel apod.

Náš názor

Komfort pobytu v Promajně spočívá zejména v klimatu a poloze Promajny, která umožňuje nádherné ranní a večerní procházky podél moře směrem do Bašky Vody a Brely a na druhou stranu až do Makarské. Úklid pokoje v průběhu pobytu si klienti provádějí sami. Klubový program bude probíhat od 19.6. do 11.9.2010.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Počasí

Dalmácie jižní

19°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×