800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ANA

 • Odlehlá zátoka poskytující výjimečný klid
 • Vila se třemi apartmány
 • Vhodné i pro rodiny s dětmi

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha a popis

Vila Ana se nachází na krásném ostrově Korčula, proslulém listnatými lesy a průzračným mořem. Ubytování v tomto hotelu je skvělou volbou pro všechny, kdo touží po dovolené na klidném místě plné romantiky, dobrodružství, tradiční atmosféry a netradičních zážitků.

Hotel leží v zátoce Rasohatica. V okolí je jen několik prázdninových domů a dopravní spojení zajišťuje polní cesta. Pobyt v tomto hotelu je jedinečnou šancí opustit přebytečný ruch města a běžných letovisek a opravdu si odpočinout a užít společnou dovolenou.

Vzdálenosti

 • Pláž: 100 metrů
 • Žrnovo: 4 kilometry
 • Korčula: 8 kilometrů

Pláž

Vila nabízí vlastní pláž se zpevněnými plošinami. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody je potom jen několik málo minut chůze. Nabízí dostatek prostoru a soukromí.

Ubytování

Vila má pro své hosty připravené tři apartmány:

 • Velký apartmán s jednou dvoulůžkovou a jednou třílůžkovou ložnicí, obývací místností s rozkládací pohovkou, koupelnou s toaletou, kuchyní a terasou s přístupem k bazénu
 • Menší apartmán s dvoulůžkovou ložnicí, obývací místností s rozkládací pohovkou, kuchyní, koupelnou, toaletou a terasou
 • Nejmenší apartmán s dvoulůžkovou ložnicí a malou oddělenou kuchyní, koupelnou, toaletou a s terasou

Další informace

Zátoka je bez přívodu elektřiny, vodovodu nebo mobilního signálu. Spotřebiče jsou napájeny ze solárních panelů a kvalitní pitnou vodu zajišťují místní zdroje. Spotřebiče pro vaření a lednice fungují pomocí propan butanové láhve.

Stravování

Hosté si zabezpečují vlastní stravování.

Služby

Největší z apartmánů má k dispozici venkovní bazén s mořskou vodou. Přístup k bazénu vede přes terasu, hosté ostatních apartmánů ho tak mohou využívat pouze po vzájemné dohodě s hosty největšího apartmánu. U tohoto i středního apartmánu je k dispozici také gril.

Místo pro parkování je zajištěno asi dvě stě metrů od vily. Příjezd až k vile autem není možný.

Zábava

Turistická oblast jižní Dalmácie je vyhledávaná především pro průzračné moře a krásnou krajinu. Tradiční rybářské vesničky, lesy i krásné pobřeží na ostrově Korčula si zamilujete. V nedalekých letoviscích si můžete vypůjčit kola pro lepší průzkum ostrova. Vypravit se ale můžete i lodí, hotel má vlastní molo s možností připoutání člunu.

Tipy na výlet

 • Středověké město Korčula se sochou Marca Pola, který se zde narodil
 • Rybářská vesnice Lumbarda s příjemným letoviskem a nabídkou vodních sportů

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km

Počasí

Dalmácie jižní

15°C Jasno

×