Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | HR0121

APARTMÁNY ANA


  Poloha a popis

  Poloha a popis

  Vila Ana se nachází na krásném ostrově Korčula, proslulém listnatými lesy a průzračným mořem. Ubytování v tomto hotelu je skvělou volbou pro všechny, kdo touží po dovolené na klidném místě plné romantiky, dobrodružství, tradiční atmosféry a netradičních zážitků.

  Hotel leží v zátoce Rasohatica. V okolí je jen několik prázdninových domů a dopravní spojení zajišťuje polní cesta. Pobyt v tomto hotelu je jedinečnou šancí opustit přebytečný ruch města a běžných letovisek a opravdu si odpočinout a užít společnou dovolenou.

  Vzdálenosti

  • Pláž: 100 metrů
  • Žrnovo: 4 kilometry
  • Korčula: 8 kilometrů

  Pláž

  Vila nabízí vlastní pláž se zpevněnými plošinami. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody je potom jen několik málo minut chůze. Nabízí dostatek prostoru a soukromí.

  Ubytování

  Vila má pro své hosty připravené tři apartmány:

  • Velký apartmán s jednou dvoulůžkovou a jednou třílůžkovou ložnicí, obývací místností s rozkládací pohovkou, koupelnou s toaletou, kuchyní a terasou s přístupem k bazénu
  • Menší apartmán s dvoulůžkovou ložnicí, obývací místností s rozkládací pohovkou, kuchyní, koupelnou, toaletou a terasou
  • Nejmenší apartmán s dvoulůžkovou ložnicí a malou oddělenou kuchyní, koupelnou, toaletou a s terasou

  Další informace

  Zátoka je bez přívodu elektřiny, vodovodu nebo mobilního signálu. Spotřebiče jsou napájeny ze solárních panelů a kvalitní pitnou vodu zajišťují místní zdroje. Spotřebiče pro vaření a lednice fungují pomocí propan butanové láhve.

  Stravování

  Hosté si zabezpečují vlastní stravování.

  Služby

  Největší z apartmánů má k dispozici venkovní bazén s mořskou vodou. Přístup k bazénu vede přes terasu, hosté ostatních apartmánů ho tak mohou využívat pouze po vzájemné dohodě s hosty největšího apartmánu. U tohoto i středního apartmánu je k dispozici také gril.

  Místo pro parkování je zajištěno asi dvě stě metrů od vily. Příjezd až k vile autem není možný.

  Zábava

  Turistická oblast jižní Dalmácie je vyhledávaná především pro průzračné moře a krásnou krajinu. Tradiční rybářské vesničky, lesy i krásné pobřeží na ostrově Korčula si zamilujete. V nedalekých letoviscích si můžete vypůjčit kola pro lepší průzkum ostrova. Vypravit se ale můžete i lodí, hotel má vlastní molo s možností připoutání člunu.

  Tipy na výlet

  • Středověké město Korčula se sochou Marca Pola, který se zde narodil
  • Rybářská vesnice Lumbarda s příjemným letoviskem a nabídkou vodních sportů

  Počasí  567891008162432°C