800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA RAJIĆ

  • Pěkně vybavené pokoje
  • Vila se nachází přímo u moře

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Národní park Mljet, Dubrovník, Mostar, Medžugorje, Korčula a mnoho dalších míst, která určitě stojí za zhlédnutí, to je dobrý důvod, proč strávit dovolenou ve Slanu v domě přímo u moře.

Poloha

městečko Slano, uvnitř 1,5 km dlouhého Slanského zálivu, se stalo známým díky mírnému podnebí, nádherné přírodě, bujné vegetaci a krásné oblázkové pláži. Pouze 30km vzdálenost od Dubrovníku činí toto místo ještě atraktivnějším. Skvělá poloha villy přímo u moře, oddělena pouze cestou, do centra se dostanete cca za 5 min. Cca 5 m od oblázkové pláže.

Vybavení

pronájem vybavených apartmánů/studií se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, SAT/TV, závěrečný úklid, parkování před domem pro 1 os. auto/apt., gril, půjčení kol bezplatně.

Ubytování

1. patro: všechna studia mají SAT/TV, kávovar, fén, zjednodušenou kuchyňku bez dřezu, klimatizaci. St. č. 1 – stejné jako č. 5, ale s výhledem na zahrádku. St. č. 2, 4 a 5 – manžel. 2lůžko, kuchyň. kout, koupelna s WC a sprchou a malá terasa s výhledem na moře. St. č. 3 – stejné jako č. 7, ale malá terasa je s výhledem na moře. St. č. 6 – manžel. 2lůžko a rozkl. postel, kuchyň. kout, koupelna s WC a sprchou a malá terasa s výhledem do zahrady. St. č. 7 – manžel. 2lůžko a rozkl. křeslo, kuchyň. kout, koupelnu s WC a sprchou a malá terasa s výhledem do zahrady. 2. patro: všechny apartmány jsou v podkroví a mají klimatizaci, SAT/TV, žehličku a žehlicí prkno, fén a kávovar. St. č. 9 – obýv. pokoj s manžel. 2lůžkem a gaučem pro 2 děti, kuchyň. kout, koupelna s WC a sprchou, terasa s výhledem na hory. Apt. č. 10 – stejný jako č. 12, ale terasa je s výhledem na moře. Apt. č. 11 – ložnice s manžel. 2lůžkem, obývací pokoj s rozkl. gaučem, kuchyň. kout, koupelna s WC a sprchou, terasa s výhledem na moře. Apt. č. 12 – ložnice s manžel. 2lůžkem, prostorný obývací pokoj s rozklád. gaučem a rozklád. křeslem, kuchyň. kout, koupelna s WC a sprchou, terasa s výhledem na hory.

Strava

bez stravy, snídaně za příplatek
Snídaně: servírovaná kontinentální

Služby za poplatek

kotviště, klimatizace 6 EUR/den – splatné v místě, domácí zvířata.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 30 km

Počasí

Dalmácie jižní

9°C Jasno

×