800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MILKA A VEDRAN

V letovisku Živogošče – Porat, které je spojeno s městečkem Igrane cestou podél moře, se nachází v jeho centru větší pečlivě udržovaný rodinný dům v mírném svahu, díky tomu se nabízí krásný pohled na moře. Živogošče je menší klidná osada, vzdálenost k obchodu a poště je cca 80 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

v letovisku Živogošče – Porat, které je spojeno s městečkem Igrane cestou podél moře, se nachází v jeho centru větší pečlivě udržovaný rodinný dům v mírném svahu, díky tomu se nabízí krásný pohled na moře. Živogošče je menší klidná osada, vzdálenost k obchodu a poště je cca 80 m.

Vybavení

pronájem studia/apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, parkoviště za domem v kopci 1 os. auto/apt., gril. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Služby za poplatek

č. 3, 6, 7 a 8 klimatizace – 5 EUR/den, splatné v místě.

Ubytování

1. patro: apt. č. 1 pro 5 os. – 2ložnice s manžel. lůžkem a každá s vlastní koupelnou a WC, obývací pokoj s kuchyní a troubou (možnost přistýlky), veliká terasa. Studio č. 2 – pro 3. os. – manž. lůžko a rozkl. křeslo pro 1 dosp. os., kuchyň. kout, koupelna s WC, balkon. Apt. č. 3 pro 5 os. – ložnice s manžel. lůžkem a postelí, obývací pokoj – gauč na rozkl. pro 1 dosp. os. nebo 2 děti, kuchyňka, koupelna s WC, terasa. Studio č. 5 pro 2–3 os. – ložnice s manžel. lůžkem a rozkl. gauč pro 1 dosp. os. nebo 2 děti, kuchyň. kout, koupelna s WC, balkon. 2. patro: apt. č. 6 pro 3 os. – ložnice s manž. lůžkem a postelí, kuchyňka, koupelna s WC, 2 balkony. Apt. č. 7 – až pro 4 os. – ložnice s 2lůžkem, balkon, obývací pokoj s gaučem pro 2 os., kuchyň. koutem, koupelna s WC. Apt. č. 8 pro až 10 os. – 3 ložnice s 2lůžkem a postelí, každá s vlastní koupelnou a WC, velká kuchyně s obývacím pokojem (možností přistýlky), SAT/TV, prostorná terasa. Všechny jednotky mají alespoň z jednoho balkonu či terasy výhled na moře.

Pláž

cca 200 m od přírodní oblázkové pláže

Náš názor

Velmi přátelská atmosféra domácích, poklidné letovisko, krásná oblázková pláž pod hotelem Nimfa, ideální podmínky pro rodinnou dovolenou.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 80 m

Počasí

Dalmácie jižní

13°C Jasno

×