800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA FILIPOVIĆ

Villa Filipović je ideální dům pro větší skupinu rodičů s malými dětmi. Krásný oblázková pláž a klidné prostředí jsou toho zárukou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Villa Filipović je ideální dům pro větší skupinu rodičů s malými dětmi. Krásný oblázková pláž a klidné prostředí jsou toho zárukou.

Poloha

Villa Filipovič leží na fantastickém místě pouhých cca 50 m od krásné oblázkové pláže v letovisku Živogošće - Blato na Makarské riviéře. Villa je obklopena borovým lesem a před domem je zahrada. Vedle domu se nachází parkoviště. Nejbližší obchod je vzdálen 100 m, pekárna 30 m, 50 m kavárna, pizzerie 50 m.

Vybavení

Pronájem vybavené ubyt. jednotky, zařízená společná kuchyňe k použití zdarma s jídelnou, spotřeba vody a energií, závěrečný úklid, povlečení, parkování pro 1 os. auto/apt. ve dvoře. Zvířata nejsou povolena. Hosté mají k dispozici 2 velké terasy, velkou vybavenou kuchyň, jídelnu s obývacím prostorem s SAT/TV, v jídelně je internetový koutek s počítačem a připojení k internetu. Vybavená kuchyně (mikrovlnná trouba, 3 sporák, 2 trouby) je k dispozici zdarma. Podle celém domě je k dispozici WiFi signálu zdarma.

Ubytování

Nově rozděleno na 2 apartmány - 1) apartmán v podkroví pro 4 - 8 os. - (cca 150 m2) - dvě 2lůžk. ložnice s možností přistýlky, obývací pokoj, koupelna s WC, kuchyňka, velká terasa 45 m2 s výhledem na moře, klimatizace (za příplatek - 5 EUR / den), WiFi, SAT/TV, DVD. V obývacím pokoji jsou dvě pohovky, kterých mohou spát až 4 osoby; 2) a apartmán pro 18 - 20 osob rozdělený na jednotlivé pokoje: č. 1 - 2lůžkový pokoj - koupelna/WC, balkon/terasa, vhodný pro osoby se zdravotním postižením, č. 2 - 1/3 lůžkový pokoj - koupelna/WC, vhodný pro osoby se zdravotním postižením, pokoj nemá balkon, ale hosté mají k dispozici společnou venkovní terasu se stoly, nacházející se vedle, č. 3 - 1/2 lůžkový pokoj - koupelna/WC, balkon/terasa, č. 4 - 3lůžkový pokoj - koupelna/WC, balkon/terasa + přistýlka, klimatizace, č. 5 - 3lůžkový pokoj - koupelna/ WC, balkon/ terasa, + přistýlka, klimatizace, č. 6 - 2lůžkový pokoj - koupelna/ WC, balkon/ terasa, č. 7 - 3lůžkový pokoj - koupelna/ WC, balkon/ terasa. Každý pokoj má rychlovarnou konvici, ledničku, která má chladící prostor a mrazák. Kuchyňka a jídelna pro pokoje se nachází v přízemí. Jednotlivé pokoje nelze rezervovat samostatně.

Strava

Bez stravy.

Služby za poplatek

Klimatizace - 5 EUR/den (splatné v místě), kotviště pro loď na vyžádání.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Dalmácie jižní

14°C Jasno

×