800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY V SOUKROMÍ NO-NAME

  • Oblázková pláž je vzdálená cca 600 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Bibinje je menší městečko s 4 tisíci obyvateli, které se nachází v Zadarské župě, od jejíhož hlavního města Zadar je vzdálena 7 km jihovýchodním směrem. V Bibinje je kostel Jana Křtitele, v němž jsou uloženy posvátné předměty z 15. století. Ve zdejším muzeu je vystavena zajímavá etnografická kolekce. Pláže s pobřežní promenádou jsou v blízkosti ubytování. Taktéž restaurace s domácími specialitami, několik kaváren. V centru obce je samoobsluha, pošta se směnárnou, ambulance, zubní ambulance, lékárna.

Pláž

Pláže jsou pěkné, prostorné, upravené s veškerým potřebným vybavením. Pláž Punta Rožica je hlavní bibinjská pláž a nachází se v centru obce. Pláž je oblázková s betonovými plochami na slunění. Jsou tu plážové sprchy, kabinky na převlečení a tobogán. Dále je tu např. pláž Punta, která se nachází u přístavu „Marina Dalmacija“. U této pláže jsou restaurace, kafé bar, hřiště na plážový volejbal.

Ubytování

Apartmány pro 2-7 osob jsou umístěny ve starších i novějších vilách, nejvýše do vzdálenosti 600 m od moře. Apartmány mají kompletně vybavený kuchyňský kout, denní místnost, ložnici(e), koupelnu. Klimatizace je možná za příplatek a platí se na místě. WI-FI připojení k internetu (na vyžádání) - převážně ZDARMA.

Stravování

Vlastní.

Možnosti ubytování

Počasí

Dalmácie severní

11°C Jasno

×