800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MAJA

Ve vilové zástavbě nedaleko od centra (cca 30m), tržnice, obchodů a restaurací se nachází menší rodinná vilka se 2 prostornými apartmány.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Typická dalmatská vesnička s dobrým zázemím a výhodnou pozicí pro výlety nedaleko od Zadaru.

Poloha

ve vilové zástavbě nedaleko od centra (cca 30 m), tržnice, obchodů a restaurací se nachází menší rodinná vilka se 2 prostornými apartmány. Cca 300 m od pláže.

Vybavení

pronájem vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt., gril s posezením.

Ubytování

díl A: 1. patro: apt. pro 4–6 os. – 2 ložnice – jedna s manžel. lůžkem a druhá se 2 postelemi, obývací pokoj se SAT/TV a rozkl. gaučem pro 2 dosp. os., kuchyňka, klimatizace, koupelna s WC, balkon, apt. pro 4–6 os. – 2 ložnice, každá se 2 postelemi, obývací pokoj se SAT/TV a rozkl. gaučem. 2 patro: apt. pro 2 dosp. os. - kuchyňka, klimatizace, koupelna s WC, balkon. Díl B: 1. patro: nově a moderně zařízené apartmány – apt. pro 4 os. – 2dvoulůžk. ložnice, kuchyňka s jídelním koutem, koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, klimatizace, společný dlouhý balkon s přehrazením, apt. pro 2–4 os. – ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s rozkl. gaučem pro 1–2 os., jídelním a kuchyň. koutem, koupelna s WC a sprchou, SAT/TV, klimatizace, balkon.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

domácí mazlíček cca 3 EUR/den, klimatizace 3 EUR/den – splatné na místě, kotviště pro loď 15 EUR/den, vodní sporty na pláži.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 30 m
Nákupní možnosti: 30 m

Počasí

Dalmácie severní

16°C Slabý déšť

Podobné hotely v této lokalitě

VILLA SUN

VILLA SUN

Chorvatsko, Dalmácie severní, Bibinje

Cena od: 1 415 Kč

Pro skupinu:

×