800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY REPIĆ

Apartmány Repič se nacházejí ve staré čtvrti malé rybářské vesnice Bibinje, nedaleko od kostela Sv. Roka ze 16. st. Pobřezí s nově upravenou promenádou a několik dalmátských hospůdek se nachází pouhých 30 m od domu. Na pláži jsou kavárny, dětské hřiště a je tu dráha na hraní boccia. Nejbližší obchod se nachází cca 200 m od domu a poštu a turistické informační středisko najdete v novém díle města cca 800 m vzdáleném.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmány Repič se nacházejí ve staré čtvrti malé rybářské vesnice Bibinje, nedaleko od kostela sv. Roka ze 16. st. Pobřeží s nově upravenou promenádou a několik dalmatských hospůdek je vzdáleno pouhých 30 m od domu. Na pláži jsou kavárny, dětské hřiště a také dráha na hraní boccia. Nejbližší obchod se nachází cca 200 m od domu a poštu a turistické informační středisko najdete v nové části města vzdálené cca 800 m.

Vybavení

pronájem vybavených apt. se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt. vedle domu, gril k dispozici.

Služby za poplatek

pobyt domácího mazlíčka, pronájem kola.

Ubytování

přízemí: studio pro 2 os. – místnost s manžel. lůžkem, kuchyň. kout, SAT/TV, koupelna (sprcha/WC). Druhý vchod: studio pro 2 os. – malá místnost s gaučem na rozkl., kuchyň. kout, TV/SAT, koupelna (sprcha/WC). 1. patro: apt. pro 4–6 os. – ložnice s manžel. lůžkem, ložnice se 2 gauči na rozkl. pro 1–2 os., kuchyňka a jídelna s východem na menší balkon s částečným pohledem na moře, SAT/TV, koupelna (sprcha/WC).

Pláž

cca 150 m - betonová plata

Náš názor

Dům je vhodný pro všechny hosty, kteří si přejí prožít dovolenou v typickém domácím prostředí.

Počasí

Dalmácie severní

16°C Slabý déšť

×