800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALBAMARIS

Menší, příjemný hotel je velmi vyhledávaný pro svou polohu blízko známých pláží Soline a Dražice, pro příznivou cenu a možnost ubytování rodin se dvěma dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Menší, příjemný hotel je velmi vyhledávaný pro svou polohu blízko známých pláží Soline a Dražice, pro příznivou cenu a možnost ubytování rodin se dvěma dětmi.

Pláž

Ve vzdálenosti cca 250–300 m od hotelu jsou známé oblázkové pláže Soline a Dražice s pozvolným vstupem do vody. Na pláži – vodní sporty (za poplate k


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Beroun, Brno, České Budějovice, Domažlice, Frýdek Místek, Horažďovice, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kladno, Liberec, Litomyšl, Louny, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Praha, Prostějov, Příbram, Rokycany, Svitavy, Tábor, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žebrák.

Poloha

Centrum je vzdálené cca 800 m, známá pláž Soline se nachází cca 300 m, pláž Dražica je vzdálená cca 250 m.

Strava

Polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře jsou servírované s výběrem ze tří menu, salátový bufet. U večeře je víno a ovocné nápoje zdarma. Snídaně a večeře se podávají v hotelové restauraci.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo francouzským oknem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/ SAT, telefonem a chladničkou. Možnost až dvou přistýlek pouze u pokojů s balkonem.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek), aperitiv bar, restaurace, terasa, parkoviště (zdarma), dětské hřiště, hřiště na míčové hry, minigolf a tenisové kurty s osvětlením.

Počasí

Dalmácie severní

16°C Převážně oblačno

×