800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMORELLA

  • Oblázková pláž se nachází 150 m od hotelu
  • Novější, komfortně zařízené apartmány

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Novější, komfortně zařízené apartmány nedaleko krásné pláže v Kumenatu.

Poloha

apt. Amorella se nacházejí v novém domě s bazénem ve vilové čtvrti Kumenat v Biogradu na moru. V domě jsou 3 apt. a 2 studia. Kumenat je známý díky krásné široké oblázkové pláži, která je vzdálená cca 150 m od domu. Na pláži je kavárna s restaurací. V Kumenatu je samoobsluha a několik stánků s jídlem.

Vybavení

pronájem vyb. ubyt. jednotky (energie, studená a teplá voda, závěr. úklid, plyn, povlečení - mění se 1x za týden), parkování u domu - 1 auto/apt. či st., užití pračky zdarma. Ručníky nejsou v ceně. Bazén u domu.
WiFi zdarma

Ubytování

1. patro: Apt. pro 4-5 osob č. 1 - prostorný rustikálně vybavený apt. - 2lůžková ložnice s manž. lůžkem, denní místnost s vyb. kuchyň. koutem a troubou, stůl, 2 samost. postele, možnost přistýlky formou rozkl. lůžka (vhodné pro dítě do 12 let), koupelna se sprchou a WC, pračka, terasa s výhledem na moře, SAT/TV, AC. Studio pro 2 os. - místnost s manž. postelí, minikuchyňka, koupelna se sprchou a WC, balkon s částečným výhledem na moře, SAT/TV, AC. 2. patro: Apt. pro 4-5 osob - 2lůžková ložnice s manž. lůžkem, samost. místnost se 2 postelemi, kuchyně s vyb. kuchyň. koutem, možnost přistýlky formou rozkl. lůžka (vhodné pro dítě do 12 let), koupelna se sprchou a WC, pračka, balkon s výhledem na moře, SAT/TV, AC. Studio pro 2 os. bez balkonu - místnost s manž. postelí, minikuchyňka, koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, AC. 3. patro: Podkrovní apt. pro 4-5 osob - 2lůžková ložnice s manž. lůžkem a balkonem s přímým výhledem na moře, možnost přistýlky formou rozkl. lůžka (vhodné pro dítě do 12 let), samost. ložnice se 2 lůžky, vyb. kuchyně vč. trouby, koupelna se sprchou a WC.

Strava

Bez stravy.

Služby za poplatek

klimatizace - 5 EUR/ den - splatné v místě.

Pro děti

dětská postýlka zdarma.

Počasí

Dalmácie severní

18°C Převážně oblačno

×