800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁN UGRINIĆ

"Apt. Ugrinić se nachází blízko centra Biogradu na Moru jen pár kroků od marine Kornati, veliké samoobsluhy a tržnice. Jsou ideálním místem pro klienty přijíždějící autobusem, protože je vše ""na dosah ruky""."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apt. Ugrinić se nachází blízko centra Biogradu na Moru jen pár kroků od marine Kornati, veliké samoobsluhy a tržnice. Jsou ideálním místem pro klienty přijíždějící autobusem, protože je vše "na dosah ruky".

Vybavení

pronájem vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt., gril k dispozici.

Služby za poplatek

domácí zvíře

Ubytování

Příz.: st. pro 2 os. - místnost s kuchyň. koutem a s gaučem na rozkl. pro 2 os., koupelna s WC, ventilátor, TV/SAT, terasa. Apt. pro 2-4 os. 1 ložnice s manž. lůžkem a místnost s kuchyň. koutem a gaučem na rozkl. až pro 2 os., koupelna s WC, TV/SAT, ventilátor, terasa. 1. patro: Apt. pro 2-4 os. - 1 ložnice s manž. lůžkem a místnost s kuchyň. koutem a gaučem na rozkl. až pro 2 os., koupelna s WC, TV/SAT, AC, balkon. Podkroví: apt. pro 4-6 os - 2 ložnice s manžel. lůžkem, kuchyň. koutem v denní místnosti a gaučem na rozkl. až pro 2 os., koupelnou s WC, TV/SAT, AC, balkon. Vedle domu v přízemí: apt. pro 4-6 os. stejným jako v podkroví, ale bez klimatizace.

Pláž

cca 270 m od oblázkové pláže

Náš názor

Ubytování je ideální pro hosty s lodí v marině nebo pro ty, kteří rádi pobývají blízko pláže a zároveň centra. Přátelská atmosféra domácích dotvoří ideální podmínky pro pohodovou dovolenou.

Počasí

Dalmácie severní

16°C Polojasno

Podobné hotely v této lokalitě

×