800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY JELENA BIOGRAD

Rodinný domek nacházející se v klidné vilové čtvrti vhodný pro skupinky přátel.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Apartmány Jelena jsou moderní a prostorné apartmány, které nabízejí veškerý komfort (WiFi, SAT/TV, klimatizaci, balkon s pohledem na moře) a velmi výhodný poměr mezi kvalitou a cenou.

Poloha

rodinný domek nacházející se v klidné vilové čtvrti, vhodný pro skupinky přátel, cca 200 m od krásné oblázkové pláže na Kumenatu. Populární písečná pláž Soline v Biogradu je vzdálená cca 950 m. Apartmánový domek se nachází v Biogradu, čtvrti zvané Kumenat, která je vzdálená cca 25 min. chůze od Biogradu a cca 2,5 km od populární písečné pláže Crvena Luka.

Vybavení

pronájem apt. s kuchyňkou, spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt. ve dvoře, krytá terasa s grilem v zahradě, klimatizace, bazén se sladkou vodou.

Ubytování

studio pro 2-3 osoby č.6 - místnost s manželskou postelí, postel pro 1 osobu na galerii, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, klimatizace, posezení před domem, apt. pro 5-6 osob č. 2,3,4,5 – dvě 2lůžkové ložnice, denní místnost s rozkl. gaučem pro 1 dosp. os. nebo 2 děti a s kuchyň. koutem, koupelna/sprcha/WC, terasa/balkon, SAT/TV, klimatizace, apt. pro 5-6 osob č. 1 - dvě 2lůžkové ložnice, jedna s manž. lůžkem a postelí a druhá s manž. lůžkem, denní místnost s rozkl. gaučem pro 1 dosp. os. nebo 2 děti a kuchyň. koutem, koupelna/sprcha/WC, balkon, SAT/TV, klimatizace.

Strava

Typ stravy: bez stravy, za příplatek polopenze

Snídaně: servírovaná kontinentální

Večeře: menu se 3 chody (hlavní jídlo a salát, polévka nebo dezert) – výběr ze 2 menu

Služby za poplatek

domácí mazlíčci – 10 EUR/den (splatné v místě), klimatizace – 5 EUR/den (splatné v místě), kotviště.

Internet

WiFi zdarma.

Počasí

Dalmácie severní

13°C Skoro jasno

×