800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MIMÓZA

V klidné uličce v severní části Biogradu. Nejbližší samoobsluha se nachází cca 400 m, do centra Biogradu s obchůdky, tržnicí či lékárnou je vzdálenost cca 600 m. Cca 200 m od oblázkové pláže Bošana.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

v klidné uličce v severní části Biogradu. Nejbližší samoobsluha se nachází cca 400 m, do centra Biogradu s obchůdky, tržnicí či lékárnou je vzdálenost cca 600 m. Cca 200 m od oblázkové pláže Bošana.
 

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. en., závěrečný úklid, povlečení, SAT/TV, AC, parkování před domem pro 1 os. auto/apt., gril, WiFi. Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

2. patro: apt. pro 2-4 os. - ložnice s manželským lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem s troubou a ledničkou a gaučem na rozložení pro 2 os., koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, klimatizace, balkon orientovaný na mořskou stranu. Apt. pro 4-6 os.- dvě 2lůžkové ložnice, jedna s manželským lůžkem, druhá s dvěma oddělenými lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem s troubou a ledničkou a gaučem na rozložení pro 2 dospělé os., koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, klimatizace, balkon orientovaný do zahrady. Vyvýšené přízemí - apartmán pro 6-10 osob - veliký prostorný byt, tři  oddělené dvoulůžkové ložnice, velmi prostorný obývací pokoj s 1 postelí, gaučem na rozložení pro 2 os., možností rozklápěcí přistýlky, vybavený kuchyň. kout s troubou a ledničkou, jídelní kout, 2x koupelna a WC, SAT/TV, klimatizace, balkon orientovaný směrem k moři.

Náš názor

Nově vystavené apartmány s vkusným vybavením se nacházejí nedaleko od oblíbené oblázkové pláže Bošana na okraji Biogradu na moru.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:servírované menu o 3 chodech, výběr ze 2 menu anketou/dohodou

Služby za poplatek

klimatizace - 5 EUR/den - splatné na místě.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 600 m

Počasí

Dalmácie severní

16°C Skoro jasno

×