800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY TONKA

  • Oblázková pláž cca 470 m
  • Rekonstruovaný rodinný domek

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Biograd je nejen letovisko s řadou atrakcí pro dospělé i děti, ale je i ideální výchozí bod pro výlety do historických měst jako Zadar či Šibeník a do národních parků.

Poloha

Rekonstruovaný rodinný domek se nachází v klidném místě bez většího provozu, pouze 100 m od nábřeží a nedaleko oblíbené oblázkové pláže Bošana, která je vyhledávaná rodinami s dětmi a je vzdálena cca 470 m od domu. Centrum města s obchody a kavárnami je pouze 300 m, nejbližší supermarket je ve vzdálenosti cca 150 m.

Vybavení

pronájem vkusně zařízených apartmánů nacházejících se v 1. patře a Parkování je zabezpečeno ve dvoře 1 auto/apt. V udržované zahradě s keři a květinami je pro hosty k dispozici gril a je zde také místo, kde si mohou děti bezpečně hrát. Ručníky nejsou v ceně.

Ubytování

2 x apt. pro 4-5 os.(cca 50m2) - ložnice s manželským lůžkem, prostorná denní místnost s rozkl. gaučem pro až 2 os., vybavený kuchyňský kout i s troubou a dalšími spotřebiči, koupelna s WC a sprchou, TV, prostorný balkon. Klimatizace zdarma. Z oken a balkónu je částečný výhled do zahrady i na moře.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

domácí mazlíčci do 5 kg na vyžádání (cena 5 EUR/den).

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 150 m

Počasí

Dalmácie severní

13°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×