Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Chorvatsko | Dalmácie severní | Biograd na Moru

ADRIA

Hodnocení našich klientů

po 1.8.2011
"lokalita velké zklamání"
5.5
Za tu cenu je to dobré, ale díky tomu, že Severní Dalmácie je velmi špinavá a okolí Biogradu a kromě centra i Biograd sám je dosti omšelý (je zde plno zchátralých míst a neudržované cesty s křáky okolo) jsem již nepojedeme (Na Dalmácii již raději nepojedeme vůbec - Istrie se svým tyrkysovým a hlavně otevřeným mořem je o 100% lepší...
4
"Poloha a pláž"
"Poloha hotelu dost špatná - naproti zdevastovaná škola, z leva hotel Albamaris - vyhlížející jako hospoda 4. cenové kategorie, ušel pouze výhled na bazén a do areálu kempu. K moři se jde po asfaltce, betonové stěny kempu "zdobí" sprejeři, čili rozhodně ne žádná promenáda. Plýž Soline je de facto pláž u Máchova jezera - malá za hlavami chodí davy po cestě, vlevo a naprovo směrem k městu celkem pěké vybetonované plochy s kamenitými vstupy, dále pláže oblázkové - což jsou ve skutečnosti spíše rozemleté kusy cihel. Voda ovšem čistá. Co mi vadilo nejvíce - všude spousta nedopalků - nedá se jim vyhnout ani v lesíku, takže de facto na nich pořád sedíte nebo ležíte - noční úklid žádný."
6
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel odpovídá 3* a my jsme byli se službami spokojeni. Strava dobrá - ovšem ve srovnání s jinými i dvouhvězdičkovými hotely málo bohatá. Každý si najde rybu, maso, těstoviny, brambory, zeleninu, aleje vidět, že to je pro východní turisty - jezdit tam Němci, tak to bude vypadat jinak.Ještě nidke v Chorvatsku jsem nezažila, že by celý týden byl pouze jeden moučník každý den, a to koláč s tvarohem + jablko (ještě že mi alespoň chutnal :-))"
6
"Služby a personál"
"Služby dobré - denně čistěný bazén, personál profesionální a pohotový, pouze na recepci, když se jich na něco zeptáte - pokaždé Vám řeknou jinou odpověď. Měl tam jezdit turistický vláček - nikde není napsáno odkud a kdy pojede, na recepci každý den řekli jiný čas (v který stejně nepřijel) a tak jsme šli pokaždé do města nakonec pěšky :-)"
6
"Zábava, sport, strava"
"Strava viz výše, zábava - minidisco pro děti - naše dcera si jej opravdu užívala, stejně jako dětského miniclubu - jí se tam moc líbilo. Sport - na ten jsme chodili k moři..."
po 1.8.2011
"All inclusive Adria"
7
Hotel působí celkově dobře a ubytování ujde(na můj vkus měkčí matrace) klima výborná ,výměna ručníků a doplnění hygieny denně, jídlo působí furt dokola ale lze si vybrat a střídat to ,pití podle každého - rakija nepitné,víno červené solidní ,bílé taková voda ,džus výborný ,k moři procházka a vstup do moře hned zkraje dobrý na bocích spíše ostřejší kameny a doporučuji boty do vody! U vody hodně lidí schází se to z několika hotelú a vilek+karavanů. místní bazén ujde ale lehátek málo a ráno boj o ně! Můj názor? no vracet se nebudu znám více lepších míst v Chorvatsku s all inclusive.
8
"Poloha a pláž"
"Poloha je nedaleko moře v piniových hájích vedle vilek a karavanů.K moři cestou asi 300m "
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel se postupně renovuje ale pokoje čisté klimatizované s TV a průměrnou koupelkou s WC 2 výtahy na 4 etáže minibar za peníze,masáže,fitko,dětský koutek,krytý bazen funkční mimo sezonu"
8
"Služby a personál"
"all inclusive plus doplňky popsané na hotelu(masáže,péče o pleť ) personál většinou ochotný a v pohodě bezkonfliktní"
4
"Zábava, sport, strava"
"Venku minigolf ale spíš torzo,míčové sporty? strava snídaně - stejné malý výběr!+kafe+mlíko obědy a večeře se denně opakovali druhem masa+ ryby s tím že obměna byla v přípravě masa a omáček či příloh, zelenina na salát stejná ale občas k tomu kukuřice nebo řepa či salát s tuňákem či mořskými plody, jídlo chutné a doplněno nápoji a občas ovocem či zmrzlinou,polívky spíš připomínali ze sáčku 5 minutovky."

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna