800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY LEON

Apartmány Leon se nacházejí ve vilové čtvrti v Biogradu na Moru v díle, který se rozprostírá nad populární pláží Soline. Na pláži můžete odpočívat v příjemném stínu, který nalezete pod větvemi borovicového háje nebo využít bohatou nabídku sportovních možností. K dispozici je i vodní tobogán nebo městský bazén, na promenádě podél moře se nachází množství kaváren, cukráren a stánků se suvenýry.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmány Leon se nacházejí v klidné čtvrti v Biogradu na Moru nad pláží Dražice.

Vybavení

pronájem vybaveného apt. včetně kuchyňky, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, 1 park. místo ve dvoře pro os. auto/apt., gril.

Služby za poplatek

topení a klimatizace = 6 EUR/den – splatné v místě, domácí mazlíčci, pronájem kol a lodě.

Ubytování

přízemí: 2× apt. pro 2–4 os. – ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s kuchyň. koutem a gaučem na rozvl. pro 2 os., koupelna (spracha/WC) SAT/TV, AC, balkon. 1. patro – 1× apt. pro 2–4 os. – ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s kuchyň. koutem a gaučem na rozl. pro 2 os., koupelna (sprcha/WC) SAT/TV, AC, balkon. 1× apt. pro 2–4 os. – ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s kuchyň. koutem a gaučem na rozl. pro 2 os., koupelna (sprcha/WC) SAT/TV, AC, balkon. 1× apt. pro 2–4 os. rozdělený – ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s kuchyň. koutem a gaučem na rozkl. pro 2 os., koupelna (sprcha/WC) SAT/TV, AC, balkon společný od ložnice a denní místnost. Přístup do jednotlivých místností (ložnice, denní místnost, koupelna) je přímo z chodby schodiště.

Pro děti

tobogán na pláži.

Pláž

cca 750 m na oblázkovou pláž

Náš názor

Pohodová atmosféra v domě, vybavené apartmány na klidném místě, a přesto nedaleko od pláže a centra.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:servírované menu o 3 chodech (hl. jídlo, salát, polévka nebo desert), výběr domluvou/anketou

Počasí

Dalmácie severní

15°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×