800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MARIJA A ANTUN

Hodnocení:
10
z 10 na základě 1 recenze
Velice přátelská atmosféra, ubytování na klidném místě nedaleko od písečné pláže. Optimální poměr mezi kvalitou a cenou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

udržovaný jednoduše zařízený rodinný dům se nachází v části Biogradu zvaném Dražice, kde se nalézá také písčitá pláž Soline s velikým borovým lesem, který nabízí příjemný stín a chlad v létě. Dům se nachází nad hotelem Albamaris v klidném místě s velikou zahradou.

Ubytování

v přízemí se nachází apt. pro 4–5 os. – 2 ložnice s manžel. lůžkem, koupelna s WC, kuchyňka s rozkl. gaučem, posezení venku před domem. 1. patro: apt. pro 4 os. s manžel. lůžkem, v jedné ložnici s koupelnou a WC, kuchyň. koutem na balkoně a druhou ložnicí pro 2 os. s vlastní koupelnou s WC, tato ložnice je oddělena přístupovou chodbou k apt. pro 5 os. Apt. pro 4–5 os. – ložnice s manžel. lůžkem (možnost přistýlky), koupelna s WC, balkon s kuchyň. koutem, ložnice se 2 postelemi, balkon. Apt. pro 5 os. – 2 ložnice s manžel. lůžkem, jedna navíc s postelí, 2 koupelny s WC, balkon s kuchyň. koutem a druhý balkon 2. patro: studio pro 2 os. s manžel. lůžkem, kuchyň. koutem na balkoně, koupelna s WC. 2 apt. pro 3 os. – ložnice s manžel. lůžkem, obytná místnost s kuchyň. koutem a gaučem, balkon, koupelna s WC. Studio pro 3 os. – manžel. lůžko a postel, koupelna s WC, balkon s kuchyň. koutem.

Vybavení

pronájem jednoduše vybavených apartmánů a studií s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, povlečení, závěrečný úklid, parkoviště ve dvoře pro 1 os. auto/apt., gril k dispozici, společenská místnost se SAT/TV a kuchyňkou. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena. Pro děti: tobogán na pláži.

Stravování

bez stravy, za příplatek možnost v penzionu Erlič vzdáleném cca 400m

Pláž

cca 550m od písčité pláže Soline

Náš názor

Velice přátelská atmosféra, ubytování na klidném místě nedaleko od písečné pláže. Optimální poměr mezi kvalitou a cenou.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Recenze

10
26. květen 2010 / jana Horní

Báječné místo

Hned bych jela zpět,jen tento rok nám přibudou v létě těňátka,takže dovolená se nekoná.ale příští…

Celá recenze >

Počasí

Dalmácie severní

20°C Polojasno

×