800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MIRAMAR

Ubytování v centru vhodné pro všechny, kteří rádi pozorují čilý ruch letoviska nebo se rádi připojí k večernímu životu na promenádě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nově rekonstruovaný dům se nachází v centru starého města na poloostrově v jedné z úzkých malebných uliček, od moře je vzdálen cca 50 m a od centra pouhých 30 m.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, parkoviště na pobřeží za příplatek. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Služby za poplatek

klimatizace 5 EUR/den – splatné na místě, vodní sporty na pláži, parkoviště cca 125,- HRK/týden.

Ubytování

v 1. patře se nachází žlutý apt. pro 2-4 os., ložnice s manžel. lůžkem a denní místnost s rozkl. gaučem (dop. pro 2 děti nebo 1 dosp. osobu), kuchyň. koutem, AC, SAT/TV, kávovarem, koupelna s WC, venkovní posezení před apartmánem. Ve 2. patře se nachází modrý apt. pro 2–6 os. – stejný jako žlutý apt. v 1. patře, ale se 2 gauči v denní místnosti. Zelený apt. pro 3–4 os.- ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s kuchyň. koutem a gaučem (dop. pro 2 děti nebo 1 dosp. os.), SAT/TV, AC, kávovar, společné posezení pro zelený a modrý apt. na terase. Na střeše domu je k dispozici pro všechny 3 apartmány rozlehlá terasa s posezením s výhledem na moře a lehátka na slunění.

Pro děti

tobogán na pláži, kolotoče na pláži.

Pláž

cca 500 m od oblázkové pláže

Náš názor

Ubytování v centru vhodné pro všechny, kteří rádi pozorují čilý ruch letoviska nebo se rádi připojí k večernímu životu na promenádě. Díky výhodné poloze v centru jsou apt. rychle obsazeny, doporučujeme včasnou rezervaci!

Počasí

Dalmácie severní

15°C Slabý déšť

Podobné hotely v této lokalitě

×