800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY TOMISLAV

Apartmánový dům Tomislav je situován v klidném místě ve vilové čtvrti. Od centra je vzdálen cca 10 min. chůze.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmánový dům Tomislav je situován v klidném místě ve vilové čtvrti. Od centra je vzdálen cca 10 min. chůze.

Ubytování

1. patro: st. pro 2–3 os. – denní místnost s manžel. lůžkem a možností přistýlky, kuchyň. kout s troubou, prostorný balkon, koupelna s WC, SAT/TV. Dva apt. pro 4–6 os. – dvě 2lůžk. ložnice, v denní místnosti vybavený kuchyň. kout, rozkládací gauč (pro 2 os.) a prostorný balkon, koupelna s WC, SAT/TV. Přízemí apt. pro 4–5 os.: 2lůžk. ložnice s jedna navíc s postelí, posezení venku na terase, plně vybavená kuchyně s jídelním koutem, koupelna s WC, SAT/TV (apt. má starší nábytek). Všichni hosté mohou používat prostornou zahradu, která nabízí bezpečné prostředí pro hraní dětí.

Vybavení

Pronájem zařízeného apartmánu, spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, parkoviště u domu pro 1 os. auto/apt., gril. Domácí zvířata nejsou povolena. Pro děti: Tobogán na pláži, městský bazén, kolotoče, houpačky na Soline. Služby za poplatek: Vodní sporty na pláži, pronájem kol, lodí.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Cca 770 m od oblázkové pláže.

Náš názor

Velmi příjemné prostředí v nových apartmánech s velikou zahradou vhodnou pro děti, prostorný dvůr umožňuje bezpečné parkování a přívětivý domácí dotvoří pohodovou atmosféru dovolené.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Dalmácie severní

9°C Jasno

×