800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY SVEN

Apartmány se nacházejí v centru města Biograd na Moru na poloostrově jen pár kroků od marini Kornati, pouhých 50 m od moře. V blízkosti domu se nachází měststká tržnice a řada dalších obchodů, pekáren.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmány se nacházejí v centru města Biograd na Moru

Vybavení

pronájem vybavených apt. včetně kuchyňky, spotřeba vody, energií, závěrečný úklid, povlečení. Parkovací místo je na ulici podél domu, v případě nedostatku místa na městském parkovišti za cca 125 HRK/týden, platí po celém městě. Gril na terase k dispozici.

Služby za poplatek

topení 10 EUR/den a klimatizace 6 EUR/den – splatné v místě, domácí mazlíček.

Ubytování

příz. – st. pro 2 os. č. 8 – míst. s manžel. lůžkem, koupelna s WC, kuchyň. kout, SAT/TV, AC, vařič umístěn venku na terásce, gril a posezení venku před st. Suterén: apt. pro 2–4 os. č. 1 – apt. s větracími okny, ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s kuchyň. koutem s gaučem na rozkl., koupelna s WC, SAT/TV, ventilátor. 1. patro: 2× apt. pro 2–4 os. č. 2 a 3 – ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s kuchyň. koutem a gaučem na rozkl., koupelna/WC, SAT/TV, AC. č. 2 má balkon a pračku a č. 3 má posezení na vnitřní terase, která se nachází na schodišti. 2. patro – 2× apt. 2–4 os. č. 4 a č. 5 – ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s kuchyň. koutem, gauč na rozl., koupelna/WC, SAT/TV, AC. č. 4 má pračku. V mezaninu se nachází prostorná terasa se stoly a grilem s pohledem na moře pro všechny apt. 3. patro – podkroví 2× apt. 2–4 os. č. 6 a č. 7 – ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s gaučem na rozl. a kuchyň. koutem, koupelna, SAT/TV, AC, krásný pohled na moře.

Pláž

cca 650 m na hlavní městskou

Náš názor

Dům se nachází v menší uličce a je ideálním místem pro hosty, kteří rádi pozorují místní život nebo pro vlastníky lodí díky blízkosti kotvišť. Centrum Biogradu je známé díky množství akcí, pěveckých a tanečních vystoupení a představení.

Počasí

Dalmácie severní

12°C Skoro jasno

×