800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROBINSONSKÉ CHATKY

Ostrůvky v Kornatském souostroví, výchozí místo je letovisko Biograd na Moru. V místě pobytu může být i několik domků. Na ostrůvcích není vodovod, voda je zajištěna z cisteren, jejichž obsah je limitován (proto nelze vodou plýtvat), ani elektrický proud.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

ostrůvky v Kornatském souostroví, výchozí místo je letovisko Biograd na Moru. V místě pobytu může být i několik domků. Na ostrůvcích není vodovod, voda je zajištěna z cisteren, jejichž obsah je limitován (proto nelze vodou plýtvat), ani elektrický proud.

Vybavení

jednoduché funkční soukromé apartmány se sociálním zařízením a vybavenou kuchyní. Osvětlení a lednička jsou na plyn, voda je v cisterně, pokud ji spotřebujete, čerpá se ruční pumpou ze zásobníku vody. Potraviny přiváží pravidelně loď. Na prohlídku nejbližšího okolí či rybaření si účastníci mohou na místě přiobjednat malou loďku s motorem, hradí se taktéž v místě. Parkování zajistí majitel domku buď na pevnině, nebo na ostrově a do chatky vás převeze vlastním dopravním prostředkem. Gril k dispozici.

Ubytování

samostatné domky pro 3–10 osob – většinou 1–4 ložnice a obytná místnost s kuchyňským koutem, koupelna s WC (někdy k dispozici pouze venkovní sprcha), terasy s výhledem na moře. Informace o ubytování – na vyžádání v CK.

Pláž

přímo u oblázkové, kamenité pláže

Náš názor

Pro ty, kteří si vždy přáli zažít kouzla robinsonského života, je dovolená strávená na osamělém místě tou pravou volbou. Původní rybářské domky jsou přizpůsobeny k rekreaci v robinsonském stylu v netknuté přírodě.

Počasí

Dalmácie severní

20°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×