800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA EMILLY

Všem klientům, kteří upřednostňují při své dovolené soukromí a komfortní ubytování nedaleko velmi rušného centra s čilým turistickým a nočním životem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

zcela nová luxusní vila je od centra Biogradu vzdálená pouhých 150m, nejbližší obchod je vzdálen 50m.

Ubytování

v 1. patře se nachází studio pro 3 os. s manžel. lůžkem a rozkl. gaučem a kuchyň. koutem, balkonem s částeč. výhledem na moře. 2 studia až pro 4 os. s manžel. lůžkem a rozklád. lůžkem (vhodným pro 1 dosp. os. nebo malé 2 děti), kuchyň. koutem, balkonem s částeč. výhledem na moře. Ve 2. patře je podkrovní apt. pro 4–5 os.: ložnice s manžel. lůžkem, v druhé ložnici s postelí a rozkl. gaučem v obytné místnosti (vhodným pouze pro 1 dospělou osobu nebo pro 2 děti do 10 let), kuchyň. kout, malý balkon s výhledem na moře. Podkrovní apt. pro 4 os. – s manžel. lůžkem v ložnici, v obytné místnosti s rozkl. gaučem pro 2 dosp. osoby, terasa s výhledem na moře. Všechny typy studií a apartmánů jsou vybaveny SAT/TV, lednicí, koupelnou se sprchou a WC (pokud není v koupelně okno, je zabudována ventilace) a balkonem s částečným výhledem na moře.

Vybavení

pronájem vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt. Pozn. domácí zvířata nejsou dovolena.

Stravování

bez stravy, za příplatek možnost v restauraci Marina Kornati vzdálené cca 50m

Pláž

cca 220m od písčito–oblázkové pláže

Náš názor

Všem klientům, kteří upřednostňují při své dovolené soukromí a komfortní ubytování nedaleko velmi rušného centra s čilým turistickým a nočním životem.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Dalmácie severní

8°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×